Разболява ли се?

  • 505
  • 11
Момичета моята беба е на 2 месеца и не ми се е случвало да се разболява,но днес е много отпусната и цял ден спи!Това е непривично за нея-по принцип е много енергична и не спи много през деня.Вече взех да си мисля разни работи Sad
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай, ако няма други симптоми - температура, сополки и т.н.Бебката ти е малка и може да си сменя режима.На тази възраст се променят с дни  Simple Smile Ако им нещо притеснително се консултирай с педи  Peace
Виж целия пост
# 2
Ако няма други симптоми на настинка, не се притеснявай. За такова малко бебе е нормално да си поспива повече.
Виж целия пост
# 3
Бебетата много често така рязко си променят режима. Другото, което се сещам е, че е имала някакви колики все пак и може да са приключили ии бебето ти да е напълно спокойно вече.
Виж целия пост
# 4
може пък и да е от времето- виж какво е мръчкаво и носталгично
Виж целия пост
# 5
Мъничка е още и има нужда от много сън,това не означава непременно,че се разболява!
Виж целия пост
# 6
Ако няма други симптоми на настинка, не се притеснявай. За такова малко бебе е нормално да си поспива повече.

Така мисля и аз Peace
Виж целия пост
# 7
Ако няма нищо друго притеснително, остави детето на мира - то най - добре си знае от какво има нужда.
Виж целия пост
# 8
Бебоците обичат да си поспиват ако има температура или дръги признаци - бягаи при доктора .
Виж целия пост
# 9
Не се притеснявай, ако няма други симптоми - температура, сополки и т.н.Бебката ти е малка и може да си сменя режима.На тази възраст се променят с дни  Simple Smile Ако им нещо притеснително се консултирай с педи  Peace

И аз съм на това мнение.  Peace
Виж целия пост
# 10
Дано да сте прави момичета!Аз съм новак в отглеждането на деца и се притеснявам когато нещо се променя в нея така изведнъж Embarassed
Виж целия пост
# 11
може пък и да е от времето- виж какво е мръчкаво и носталгично
PeaceНапълно възможно е.А и ти е много мъничка още-нормално е да спи повече.Щом няма други симптоми,споко-почини си и ти покрай нея! thumbsup
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия