Възможна ли е бременност при ниска температура ?

  • 21 336
  • 31
Здравейте !!! От известно време със съпружето бебеправим и този месец ми закъснява с няколко дена . БТ ми се покачи покрай очакваната овулация но после падна рязко и така си седи . По принцип съм си с по-ниска БТ 36.1 до 36.4 . Имам си симптоми и за бременност и ПМС ,тъй като те са много сходни ....такива като болезнени гърди,болки в яичниците,болки в областта на пъпчето,кръстта,корема и други .  Незнам какво става  Rolling Eyes направих си 2 теста и двата са отрицателни  Sad (на Surecheck) ...но аз все си имам едно съмнение и за това утре съм на доктор . Ако има мами които са забременели с по ниска температура нека споделят малко опит  Praynig
Виж целия пост
# 1
Всичко е възможно по принцип Rolling Eyes Ако имаше и графика да покажеш,още по-добре.Щях да отбележа,че БТ около О пада или се задържа на едно положение,след което вече се повишава. Трайното задържане на висока Т показва,че е имало О.Ако графиката не показва О,то това значи,че лекар трябва да потвърди дали е имало или не.Понякога и графиките грешат Peace
Виж целия пост
# 2
имам графика Simple Smile ето я
http://calendar.zachatie.org/work/DisplayOtherUserGraphics?userL … D0%B8%D1%82%D0%B5
Виж целия пост
# 3
Тази графика показва ановулаторен цикъл.Но...това не значи на 100%,че е така.Единственият начин е да те прегледат на УЗ и да се докаже със сигурност.А иначе на кой принцип си отбелязала 3 дни за О Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
ами защото не съм сигурна в кои от 3 те съм била в ову  Satisfied - първите два или последните два
Виж целия пост
# 5
Съветът ми е да посетиш лекар,които да прецени как стоят нещата.Това на принципа "първите 2,"последните 2"...не звучи логично.На колко дневен цикъл си?Някога лекар доказвал ли е О при теб?
Виж целия пост
# 6
По принцип имам железен 28 дневен цикъл,но миналия месец бях на диета и цикъла ми се посмали на 25 (но това е само миналия месец) . За доказване незнам дали е доказателство че на видеозон се е виждала яйцеклетка  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Щом ти е железен цикъла-това е добре Grinning Дори и да има бременност,то графиката не го показва.Затова единственият възможен вариант си остава лекарят  bouquet
Виж целия пост
# 8
Тук според мен има друг проблем . При мен са такива температурите когато са мерени в различни часове от денонощието - с разлика от 1 час примерно - също тр да се знае как е мерена темп. за да се направи извод .
Виж целия пост
# 9
Мила, не искам да те обезсърчавам, но съм съгласна с Аня, че това е по-скоро ановулаторен цикъл. Сега не мога да ти пиша повече, но довечера ще ти пратя моята графика от предния цикъл - много сходна е на твоята... И не е бременна. И аз много се надявах, но не би... Съжалявам, но по-добре не поддържай надежди много...
Яйцеклетка ли се е виждала или фоликул? Защото ако се е виждала яйцелетка значи щеше да знаеш кой ден точно си овулирала - тя живее от 12 до 24 часа. Ако е било фоликул - може просто да не се е пукнал и да е нямало овулация и ето откъде такива температури...
Виж целия пост
# 10
Тук според мен има друг проблем . При мен са такива температурите когато са мерени в различни часове от денонощието - с разлика от 1 час примерно - също тр да се знае как е мерена темп. за да се направи извод .
А да,това също е възможно и забравих да попитам.Кога си мерила БТ?Винаги ли е по едно и също време?И дали термометъра е верен?
Виж целия пост
# 11
верен е  Simple Smile но за часа  Embarassed просто като се събудя и лапам дигиталния термометър
Виж целия пост
# 12
като се събудя и лапам дигиталния термометър
Но явно това е в тотално различни часове Laughing И тази графика е неизползваема,ако ме разбираш WinkНяма какво повече да добавя по темата.Отиди на лекар  bouquet
Виж целия пост
# 13
утре сутринта съм на док и всичко ще се изясни  Peace дано всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 14
Аз като съм обещала - за протокола ето я и графиката (дано стане прикачването). След това ми дойде само за 2-3 дни и то кафеникаво зацапване по скоро.

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=67226

Правилно отбелязахте това с часа... Може би при другите хора има по-голямо значение. На мен ми се сториха твърде вариращи температурите просто и за това. При мен например 2-3 часа разлика в съня, не дават повече от 0.1 разлика. Та доки ще каже явно... Сподели като имаш новини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия