Имате ли проблеми със съседите си...

  • 3 357
  • 94
...когато децата (бебетата) ви плачат? Какво се случва и как реагирате? clock
Виж целия пост
# 1
Детето не е домашното стерео,
че да му врътнеш копчето и да не се чува.

Като реве - реве.
Това е положението.

До сега никой не е дошъл да ми се оплаче.
А и да е куче да го затворя на балкона.... не е.

Това им е работата на бебетата - да плачат.

Нека някой да дойде да ми каже нещо.

Виж целия пост
# 2
Засега съм нямала, ама аз имам съседи само над нас.
Виж целия пост
# 3
Не! Дори не ми е хрумвало, че някой може да се сърди за подобно нещо.
Виж целия пост
# 4
Не,не съм имала.   Peace

Ан-Ма,сравнението с домашното кино,направо ме срази  Crazy hahaha
Виж целия пост
# 5
никакви проблеми не съм имала заради плача на бебо. но честно казано аз много се изнервям когато съседите почнат да тропат точно когато се приспиваме. по никое време се заочва с една прахосмукачка, или нещо се блъска и тропа. всичко се чува идеално- и токчетата им. но аз никога не съм се оплаквала де. само вътрешно ме е яд.
Виж целия пост
# 6
Не до сега съм нямала такива проблеми,но никога не съм се замисляла дали плачът им пречи.
Мисля,че това е нещо нормално и всеки би влезнал в положение.
Виж целия пост
# 7
Не съм имала проблеми със съседите, предварително им се "извинихме" /стратегически, на тези отдолу и отгоре/, че точно вечер към 11 часа беба решава да недоволства, но те отговориха да не се притеснявам, нищо не се чувало /в което силно се съмнявам/. Свестни хора са. Но ако някой протестира бих му казала той да се опита да му обясни кога може да плаче и кога не - а този съсед няма ли дете?
Виж целия пост
# 8
Никога, дори не съм се замисляла, че може да имаме проблеми от такова естество ooooh!
Виж целия пост
# 9
Не. И ако имах, щях да ги навра в кучи гъз.  Twisted Evil Това не е нарочно и не може да се контролира, така че да си гледат работата им кажи   Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Никога, дори не съм се замисляла, че може да имаме проблеми от такова естество ooooh!
Peace то това и остана ooooh!
Виж целия пост
# 11
Леле има ли такива хора да мрънкат че бебо им плачи?

Не съм имала проблеми със съседите, предварително им се "извинихме" /стратегически, на тези отдолу и отгоре/, че точно вечер към 11 часа беба решава да недоволства, но те отговориха да не се притеснявам, нищо не се чувало /в което силно се съмнявам/. Свестни хора са. Но ако някой протестира бих му казала той да се опита да му обясни кога може да плаче и кога не - а този съсед няма ли дете?
Виж целия пост
# 12
Никога, дори не съм се замисляла, че може да имаме проблеми от такова естество ooooh!
Peace
Виж целия пост
# 13
Не сме имали... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
И ние не сме имали. Не бих правила проблем на съседа си, ако детето му плаче. Все едно да ходя да се разправям с комшията отдолу, че кашля цяла нощ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия