Венета Райкова бременна, Виолета Здравкова пак ще е булка

  • 5 321
  • 33
 Чета си аз, че Венета Райкова чака бебе, а Виолета Здравкова ще минава под венчилото пак. Нали тук е клюкарник, викам си чакай да споделя с колегите. Радвам се за Венета. Това ще я певърне в друг човек просто, това велико тайнство. ето и за Виолета:
“Мис България” 99 Виолета Здравкова отново се готви за сватба, призна си тя. Засега, обаче крие новия си любим. “Не искам да става известен. Ще му викат мъжа на Виолета Здравкова.  Има си много хубава и сериозна работа. Искам този път да имам момче"


Виж целия пост
# 1
Преди няколко месеца пак имаШе тема zа Венета Райкова, че била бременна. АЗ вече се питах дали не е родила.  Laughing
Виж целия пост
# 2
...и ако е родила - какво е - мъжко или женско змийче Thinking
Виж целия пост
# 3
  Радвам се за Венета. Това ще я певърне в друг човек просто, това велико тайнство.

 smile3532
Виж целия пост
# 4
Бременността на Венетка я разнищихме вече Mr. Green
Виж за Виолетка си е нова клюка  Laughing
Виж целия пост
# 5
Бременността на Венетка я разнищихме вече Mr. Green
Виж за Виолетка си е нова клюка  Laughing
Вие хубаво я разнищихте, но може ли и за мен да кажете - бременна ли е или не ( Венетка имам предвид )? Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Венета не е.
Виж целия пост
# 7
Божкеее, когато Венета най-накрая наистина забременее, никой няма да й повярва след толкова ровене под юргана й  Crazy
Виж целия пост
# 8
Апа не е  Crazy тоя път може да е прихвнала  Whistling
Виж целия пост
# 9
Мерси момичета. Simple SmileВече ще спя спокойно, като знам, че Венетка не е бременна. Laughing
Виж целия пост
# 10
...и ако е родила - какво е - мъжко или женско змийче Thinking

          Joy Joy Joy JoyКак ви ги раждат главите тези бисери Joy

 Венетка и Тишо са ми много антипатични.Дано наистина скоро имат дете, Венетка пък може малко да се облагороди.
Виж целия пост
# 11
Ей Венетка бременна най-после.
Виж целия пост
# 12
Ей Венетка бременна най-после.
Айде пак смут в душата ми. Mr. Green Нали два поста нагоре уж не беше бременна. newsm78
Много моля за надежна информация. Praynig
Виж целия пост
# 13
днес пък прочетох че Тишо фалирал- затварял ресторанта
Виж целия пост
# 14
Ама те не се ли разделиха с Тишо, аз чух, че се развеждали....или всичко е ПР  newsm78
А за Здравкова...., тя както ги подкара, скоро ще задмине Миглена Ангелова  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия