Някой ходил ли е в почивната база на Министерски съвет във Велинград??

  • 20 541
  • 15
Предстои ми там едно фирмено обучение началото на юни и ще бъда много благодарна ако може да ми дадете някаква информация за почивната база и също така ако имат сайт да ми го напишете.
Благодаря предварително!!  bouquet Hug Hug
Виж целия пост
# 1
Аз съм ходила скоро. Според мен ще останеш много доволна. Носи си бански.
Какво друго те интересува?  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Преди информацията беше тук http://www.travel.government.bg/, заедно с другите бази на МС и можеше де се разгледа базата. Сега тази станция май не е вече на МС и са я махнали. Това от мен  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Горещ басейн (леко амортизиран), голям парк, 2 вида стаи - реновирани и амортизирани, помпозни общи части на хотела, спокойно място.
Виж целия пост
# 4
Аз съм ходила скоро. Според мен ще останеш много доволна. Носи си бански.
Какво друго те интересува?  Simple Smile
Значи е хубаво!! Grinning Grinning
Освен басейн има ли други СПА глезотии??
Виж целия пост
# 5
Станциите на МС сега се стопанистват от министерстовото на Ники Василев - МДААР.
Тази на Пампорово е със сезонна дейност до април мисля  Thinking
Виж целия пост
# 6
Аз съм ходила скоро. Според мен ще останеш много доволна. Носи си бански.
Какво друго те интересува?  Simple Smile
Значи е хубаво!! Grinning Grinning
Освен басейн има ли други СПА глезотии??
Има СПА.
По принцип се води оздравителен комплекс и ако имаш здравни проблеми има лекар, който да ти назначи съответните процедури. Ако нямаш - си предписваш релаксация и... всичко от което имаш нужда.
Enjoy  Sunglasses
Виж целия пост
# 7
Може ли някой да даде координатите на станцията?
Виж целия пост
# 8
Станцията е стара, но стаите са сравнително хубави, а басейна е прекрасен. Много е голям с топла вода и е страшно чисто. Между другото не пускат без плувни шапки да се ползва басейна, така че си носете задължително. Има солариум  и други различни спа процедури. Телефона на почивната база е 0359/50040
Виж целия пост
# 9
Бяхме там в края на март.
Ако не те притеснява това, че всичко е като от соц. време -няма проблем  Peace.
Не очаквай лукс, все пак цената говори, за 2-3 вечери там, спахме една в "Рич"  Mr. Green
Иначе на мен си ми харесва -чисто, спокойно, сред борова гора е,
може да се разхождате  колкото искаш, ние обикаляхме с малката.

Тези дни, ако ми остане време ще кача някоя снимка.
Виж целия пост
# 10
www.travel.government.bg
оппссс, съжалявам, но сега видях, че няма за Велинград.
Виж целия пост
# 11
Ами няма, защото е отдадена под наем Wink
Виж целия пост
# 12
Какво ще кажете за останалите станции на МС и конкретно за тези в Слънчев бряг?Близко ли са до морето?Как е храната в ресторантите?Уловия в стаите ?
Виж целия пост
# 13
Извинявайте , да питам и аз за станцията на Велинград. Басейна външен ли е? Има ли и вътрешен? Какви са цените? няма ли сайт? Става ли за почивка с бебе на 4 месеца? В стаите сигурно няма хладилник..?А телевизор? Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Какво ще кажете за останалите станции на МС и конкретно за тези в Слънчев бряг?Близко ли са до морето?Как е храната в ресторантите?Уловия в стаите ?
Има вече тема...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия