Кой е моделът обувки, който....

  • 2 265
  • 41
"оптически" удължава краката?
Лятото, не ми е все едно какво нося, а съм ниска.....
Виж целия пост
# 1
Е,просто е.Всичко,което е на ток и платформа.Плюс това платформите са модерни през този сезон.
Виж целия пост
# 2
Високите? Rolling Eyes
Аз мога да нося само платформа, защото на ток... ooooh!
Виж целия пост
# 3
Е,просто е.Всичко,което е на ток и платформа.Плюс това платформите са модерни през този сезон.

Обаче ако си ниска и ....пухкава, не е много просто Blush

П.С. За ниските и слаби момичета с хубави крака, е от ясно по-ясно.....ама за по...такива като мене...

Въпросът е , че съм си харесала ето такъв тип, или пък с тънко токче но тази височина, обаче отпред с каишка
http://cgi.ebay.com/900-TRENDY-Fuchsia-Pink-Tatoo-Wedge-Sandals- … dZ1QQcmdZViewItem
Но ми се струва че връзката или каишката опред, скъсява още повече крака, като фиксира вниманието върху глезена. Просто не съм сигурна, затова питам...
Виж целия пост
# 4
Удължава краката на дължина или ширина?

 Joy
Виж целия пост
# 5
Но освен, че трябва да са с ток, обувките трябва и да са с "деколте" и възможно по-изрязани, такива например:

ето такива не трябва да бъдат Naughty
Виж целия пост
# 6
Удължава краката на дължина или ширина?

 Joy

Мисля, че "удължаването" на ширина, се казва разширяване.
Виж целия пост
# 7
Но освен, че трябва да са с ток, обувките трябва и да са с "деколте" и възможно по-изрязани, такива например:

ето такива не трябва да бъдат Naughty

Е, да тези от линка е ясно че не трябва да бъдат, чудех се дали тънката каишка няма да създаде същия ефект, но май да Crossing Arms

Виж целия пост
# 8
Не е много по темата, но искам да кажа че новата мода 'Скрита платформа" скъсява оптически ходилото. На някой може да му хареса, но според мен крака изглежда като трупче.
Като тези например:

Виж целия пост
# 9
Не е много по темата, но искам да кажа че новата мода 'Скрита платформа" скъсява оптически ходилото. На някой може да му хареса, но според мен крака изглежда като трупче.
Като тези например:



Не виждам нищо.... newsm78
Виж целия пост
# 10
Вече разбрах.Права си Kati_Z за каишката.Такива обувки са за жени с тънки глезени.

Защо не заложиш на чехли?
Виж целия пост
# 11
Вече разбрах.Права си Kati_Z за каишката.Такива обувки са за жени с тънки глезени.

Защо не заложиш на чехли?

Ще.....
ама понякога си се налага и обувка.....
Схванах де.
Виж целия пост
# 12
Според мен тез ище придадат женственост и ще удължат оптически крака

Или тези Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Първия модел , червените ми харесват и допадат страшно много, но пък с вторите бих се чувствала по-комфортно.
Виж целия пост
# 14
Удължената обувка удължава крака. Типът пантофка няма как да удължи.
Аз съм висока, пък нося малък номер и като се докарам с пантофки или тип балетни е смешна работата  Stop

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия