Моля за идеи за детски костюм

  • 4 308
  • 15
Пуснах темата и в "хоби", но мисля, че и тук е подходящо /ако не, нека модераторите я изтрият/. Момичета, до вторник трябва да направя детски костюм за момче,за тържество, но да е от найлон. Странно ми е, но трябва да го направя. Без конкретна насоченост, просто някакъв тоалет са им казали да имат. Благодарности за всякакви идеи, че не се сещам какво да му изработя!  bouquet
Виж целия пост
# 1
В градината на дъщеря ми имаше такъв "бал". За момиченцата сякаш е по-лесно...
Но за момче можеш да му направиш "плащ" като на Батман - от черен чувал за боклук.
Или вратовръзка/папионка от пъстра торбичка.
Виж целия пост
# 2
Да, и аз това си мисля, че за момиче бих могла и пола да направя, ама за момче панталон ще ми е трудно май. Благодаря ти за идеята, наметало ще направя със сигурност.  bouquet
Виж целия пост
# 3
Правила съм костюм на призрак от чаршаф, мисля, че би станало и с бял найлон.
Виж целия пост
# 4
а не може ли да купиш готов маскараден костюм? изборът е голям, а и не е скъпо.
Виж целия пост
# 5
а не може ли да купиш готов маскараден костюм? изборът е голям, а и не е скъпо.
Dayli пише, че трябва да е от найлон - най-вероятно за някое тържество свързано с екология. В нашата ДГ правят такива и миналата година имаше костюм на едно момченце от черен найлонов чувал, украсен със звезди и планети от алуминиево домакинско фолио, носеше меч и конусовидна шапка също от фолио. Коланът му беше от капачки за буркани-метални. Много беше хубав.
Виж целия пост
# 6
Дух Каспър от бял чувал
вещица
http://fun.familyeducation.com/halloween-costume/halloween/35504.html
други
http://www.kids-party-paradise.com/how-to-make-kid-costume.html
Виж целия пост
# 7
Не съм правила такова нещо, но наскоро се заговорихме с приятелки на тази тема и разбрах, че в големите магазини за дрехи втора употреба, например Ла Фиеста в Пловдив на Сточна гара продават и карнавални дрехи и костюми ... после ходих там - аз търсих на Спайдермен - не намерих, но наистина има такива ... незнам какво ви трябва и дали ще ви харесат, но поне идеи може да си вземете.
Виж целия пост
# 8
Имаме си карнавални дрехи много. Аз писах в поста си , че тоалета трябва да е от НАЙЛОН, а не от плат. Благодаря ви за идеите, сега сядам да видя какво ще измисля.   bouquet
Виж целия пост
# 9
Роба, плащ - от чували.
Робата може да е като на рицар. Ризница също може да се импровизира от найлонови ленти, т.е. нещо като мрежа.
Всичко ли трябва да е от найлон?
Виж целия пост
# 10
В градината на дъщеря ми тази година разработват темата за водата и си бяха направили страхотни костюми от найлон - бяха се маскирали като море. На голям син найлонов чувал бяха пробили дупки за главата и ръцете, а отгоре го бяха украсили с различни морски обитатели (рибки, корали, рачета и т.н.), изработени от хартия. Като допълнение към костюма имаха и корона, направена от хартия, с прикрепени "вълни" от найлон отгоре и истински мидички. Много бяха сладки Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Да, всичко трябва да е от найлон. Аз за сега направих наметало като на Батман, с качулка и го украсих с фигурки от фолио. По- трудно ми е за панталона, но ще измайсторя нещо.
Виж целия пост
# 12
Е, би могъл да е с клин /който си е пак от найлон Laughing/
Виж целия пост
# 13
 Joy Joy представих си как би изглеждал клина.
Виж целия пост
# 14
Ей, ама аз имах предвид фабрично изработен клин, не самоделка  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия