Има ли и други , като мен, на които винаги да им е студено??

  • 23 241
  • 218
Има ли други като мен, които непрекъснато да им е студено, колегите в работата само ми се смеят, че все се навличам, и че все се оплаквам, че ми е студено и ги карам да затварят прозорците, защото замръзвам , а е все пак май месец ,  спя с одеяло и юрган да ми е добре и пускам  и печки! Непрекъснато съм с ледени крака и ръце, като цяло ми  е най-добре на около 35- 40градуса, само тогава се чувствам добре, когато хората изпукват от жега! Незнам дали е нормално това, непрекъснато да ми е студено откакто се помня!!   newsm78 newsm78
 
Виж целия пост
# 1
Мойта малката дъщеря, винаги ръцете и са лед и на 35 градуса и вечно и е студено.Още пуска печка в нас.Лошото е,че изнежва и внука.
Виж целия пост
# 2
Познавам такава жена....Много е мъчително за цялото семейство,защото през най-големите жеги в колата например всичко е затворено.Нищо,никакъв прозорец не се отваря.Всички слизат вир вода мокри,а не нея и е супер.Ходи постоянно навлечена.В резултат е много изнежена и настива много бързо.Има слаба имунна система вече в следствие на това изнежване....Абе не е нормално това.....
Виж целия пост
# 3
Аз не съм чак в толкова крайна степен да се чувствам най-добре на 40 градуса Stop,но и аз съм зиморничава.
Сега в тия дъждове,като спряха и парното  #Cussing out си пускам печка,навличам се и пак ръцете са ми ледени.Преди да се изкъпя,също затоплям банята с печка.

Мразя периода в който още не е топло а няма парно.
Виж целия пост
# 4
 Shocked
А кръвното ти как е?
Виж целия пост
# 5
Забременей. Първите 2-3 месеца ще си зъзнеш все още, ама после...ставаш като печка Laughing
Виж целия пост
# 6
А аз какво да кажа като съм точно обратния вариант все ми е топло или горещо а над 25 градуса направо ми е зле  #Crazy и не е от бременноста щото и преди това пак бях така.
Виж целия пост
# 7

мисля нормално 100-110 на 60-70 Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Винаги ми е студено. 40 градуса са ми много но 30 ми е идеалната температура.Затова и обичам лятото,през другите сезони не се чувствам комфортно.Колкото и да се обличам все има една част от тялото ми ,която да е открита и ми е студено на нея-глава и ръце най-вече.
Виж целия пост
# 9
Моето е много ниско.Там ли е разковничето newsm78
Виж целия пост
# 10

мисля нормално 100-110 на 60-70 Simple Smile
Нисичко е. Пробвай да го вдигнеш и виж дали няма да ти стане топло Wink
На мен ми е все жега, но моето пък е високо- около 140/90-100, а пулса ми е около 100.

Моето е много ниско.Там ли е разковничето newsm78
Би могло и това да е, не знам newsm78
Виж целия пост
# 11
И аз съм така. По настоящем все още пускам радиатор в стаята, в която съм.
Виж целия пост
# 12
Има ли други като мен, които непрекъснато да им е студено, колегите в работата само ми се смеят, че все се навличам, и че все се оплаквам, че ми е студено и ги карам да затварят прозорците, защото замръзвам , а е все пак май месец ,  спя с одеяло и юрган да ми е добре и пускам  и печки! Непрекъснато съм с ледени крака и ръце, като цяло ми  е най-добре на около 35- 40градуса, само тогава се чувствам добре, когато хората изпукват от жега! Незнам дали е нормално това, непрекъснато да ми е студено откакто се помня!!   newsm78 newsm78

Ето ме и мен - точно както се описваш  Peace
В работата не се навличам, но за сметка на това духалката непрекъснато работи /в момента също духа до мен/. Цяла зима изкарах на парно и духалка едновременно  Blush В къщи се навличам като дърта баба, докато мъжът ми се разхожда по къси панталони и тениска. Нощем се завивам с олекотена завивка и поларено одеало отгоре /в момента така спя, не само през зимата/. Зимата спим на парно /аз спя на спалнята, чиято страна е залепена до радиатора  Twisted Evil
На другите може и да им е смешно, но това си е страдание направо - все да трепериш от студ. Даже имам чувството, че с годините ми става все по-студено.
За протокола - освен че съм с ниско кръвно съм и анемична, а и слаба.
Виж целия пост
# 13
И на мен все ми е студено - като почна от октомври да студувам, та чак до април-май. И в момента съм с ледени ръце и крака, сякаш излизам от фризера, носът ми е като ледена висулка - ако си бия една маслинка, ще се счупи. Спя с юрган и даже с него ми е студено, ако не се нагрея на печката преди да легна. Много е неприятно. Мъжо и голямата щерка вече по къс ръкав се размятат, а аз - с дебелите зимни дрехи!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
освен че съм с ниско кръвно съм и анемична, а и слаба.
И аз така. дали това има връзка Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия