Против изпотяване

  • 18 917
  • 33
Кажете ми мъже, какво изпозвате за мазане под мишниците против изпотяване? Взех за мъжа ми Адидас - пълен боклук се оказа. Дайте ми съвет за нещо ефикасно, че много се поти, а сам козметика не си купува.
Виж целия пост
# 1
А стига бе и козметика ли сами не може да си изберете? newsm78
Виж целия пост
# 2
За мазане не знам. От известно време насам и двамата използваме Dove с White Mark Protection. Нищо, че е дамски и мъжът ми го използва против изпотяване. Иначе се пръска с мъжки парфюм, естествено.  Laughing
Виж целия пост
# 3
Вода и сапун , по възможност всеки ден.При нужда- по-често.
Ако се поти твърде много трябва да отиде на лекар-ендокринолог.
Ако няма здравосложен проблем,след баня да си измива мишниците с малко сода-тя неутрализира киселинността на потта и така потта не ферментира.
Виж целия пост
# 4
Нищо по-ефикасно от мъжката Рексона стик не съм срещала и двамата го използваме и наистина 24ч има ефект Peace
Виж целия пост
# 5
Моят мъж е доволен от дезодорант Рексона с талк - Зелена опаковка
Виж целия пост
# 6
Одорекс.
Виж целия пост
# 7
Нищо по-ефикасно от мъжката Рексона стик не съм срещала и двамата го използваме и наистина 24ч има ефект Peace
Peace Аз ползвам женската, но подкрепям с две ръце! Откакто я ползвам не съм имала проблем с изпотяването, дори и при усилени натоварвания. Няма по- добро нещо! Peace
Виж целия пост
# 8
Мдааа ... вода, сапун и рексона, ама преди това кола маска или вариациите и
Виж целия пост
# 9
Одорекс, изпотяването и неприятната миризма просто изчезват.
Виж целия пост
# 10
Ето съвета за ползването:
Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!
Виж целия пост
# 11
Ето съвета за ползването:
Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!


това пробвано ли е или е чуто ?
Виж целия пост
# 12
Мъжа ми използва на Жилет...препоръчвам  Peace
Виж целия пост
# 13
Извинявам се за глупавия въпрос,ама от къде мога да си го купя?И каква му е цената?
Виж целия пост
# 14
Във всяка аптека в която има и медицинска козметика - Одорекс Део за подмишници и длани 7,90 - 8,50 лв зависи от надценката Simple Smile
Има и Одорекс Фут за крака  7,50лв.
Но не очаквайте чудеса  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия