Изкуствена трева

  • 3 809
  • 17
Искам да ви попитам ще правим барбекю на двора,аз искам да сложи ме отдолу изкуствена трева за да може децата да и играят спокойно да сядат. А мъжа ми държи на плочки . кое според вас е по практично . удобно и по евтино Благодаря Забравих ако имате снимки или идея приемам
Виж целия пост
# 1
щом е на  двора или прочки или естествена трева ....
изкуствената е гадна.
Виж целия пост
# 2
щом е на  двора... естествена трева...
                      Peace
Виж целия пост
# 3
Според мен плочките по-лесно ще се изчистят от евенуални мазнини от барбекюто.
Виж целия пост
# 4
Плочки , разбира се ! А около плочките може да се оформят и карета с трева !Но в никакъв случай изкуствена ! Naughty Сигурно с изкуствена трева е многократно по-евтино , но и другото сигурно е ,че няма да е особено естетично. Това е нашето барбекю на вилата.Доста е запусното , защото от години не се качвам там заради свеки. Не е някаква нова идея / изцяло по мой проект си е/  , но не мога да си го представя заобиколено с изкуствена трева .


Виж целия пост
# 5
И аз съм ЗА плочки...
Виж целия пост
# 6
Плочките са най-практичния вариант.
Виж целия пост
# 7
Мерси момичета за съветите вероятно ще се спра на плочки   bouquet
Виж целия пост
# 8
Плочки - тротоарни. Ето тук може да разгледаш. Цените са символични.
http://niepetrovi.com/Glaven/pf/pf.html
Виж целия пост
# 9
аз исках изкуствена трева върху почките на балкона, за да играят децата.
Но ме поразубедиха- няма как да се мие ефективно(балконът е открит) и започвала да мирише на мухлясало newsm78.
За двора - май плочки под барбекюто. Като завали и се разкаля - за кава игра говорим...
Виж целия пост
# 10
А защо не посадиш естествена трева направо?
Виж целия пост
# 11
А защо не посадиш естествена трева направо?
                   Има варианти и за... паркинг нещо си - плочи, между които расте тревичка.
Виж целия пост
# 12
Тревата естествената няма да е удобно защото няма как децата как ще си играят да сядат да слагат пясък. Мисля да го направиме с плочки и отстрани алейки с цветя
Виж целия пост
# 13
това най-малко да те притеснява.
повече трева, храсти по-добре
Виж целия пост
# 14
аз исках изкуствена трева върху почките на балкона, за да играят децата.
Но ме поразубедиха- няма как да се мие ефективно(балконът е открит) и започвала да мирише на мухлясало newsm78.
За двора - май плочки под барбекюто. Като завали и се разкаля - за кава игра говорим...

Само да кажа, че не е вярно. Имам от миналото лято и не съм я махала през зимата. Вярно, че балкона е покрит, но все пак при силен снеговалеж е навявало и вътре. Сега я мия с маркуча всяка седмица и няма никакъв проблем. Много по-уютно и удобно е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия