Монголоидни петна?

  • 1 883
  • 7
Моята Дария като се роди имаше на гръбчето голямо по-тъмно петно.Където и да питам ми казват,че това са монголоидни петна и си остават.Някой чувал ли е за тях?Казаха ни ,че не са нещо страшно,ама аз да питам.
Виж целия пост
# 1
Нищо страшно, просто засилена пигментация на кожата. В България се среща при хора, които са далечни потомци на хуните.

Можеш да се гордееш, че е възможно детето ти да е потомка на Атила  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
леле,останах без думи yes
Виж целия пост
# 3
... В България се среща при хора, които са далечни потомци на хуните.

чак пък  Rolling Eyes

Моите и 2-мата имаХА монголоидни петна на дупетата си. С времето изчезват, споко.
Виж целия пост
# 4
Алекс също се роди с такива петна,сега е на 3 и мога да кажа ,че с времето поизбледняха!
Виж целия пост
# 5
При всички е различно, една моя приятелка на 35 все още го има.
Виж целия пост
# 6
И моето момиченце има такова само че на коремчето.На мен ми казаха че няма да изчезне.
Виж целия пост
# 7
Моята дъщеря се роди с такива три петна отгоре на дланите на ръцете.Казаха ,че не е нещо опасно.Двете вече не си личат ,но едното се вижда ясно.Дори по някога ме питат къде се е ударила.
Нищо страшно, просто засилена пигментация на кожата. В България се среща при хора, които са далечни потомци на хуните.

Можеш да се гордееш, че е възможно детето ти да е потомка на Атила  Simple Smile
При нас странното е ,че дъщеря ми има монголоидна гънка и на очите(като на китайците) .А когато беше на 1г и 6м. се разболя от много рядка болест, казва се синдром на Кавазаки,която болест също се среща най вече при монголоидните раси.
 Направо се чудя откъде всичко това newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия