Savet za liatna koli4ka za edro dete

  • 931
  • 7
Zdraveite,razgledah vsi4ki vazmojni balgarski saitove s koli4ki, iz4etoh mnogo temi tuk, no ne srestnah konkretno takiva saveti za liatna koli4ka za edro dete. Molia posavetvaite me kakva liatna koli4ka da izbera za sina si, koito oste niama 1 godina i 2 meseca, a goni 15 kilograma i 85sm. Darja koli4kata  da e 6iroka i udona za spane, da ne e s 27 sm oblegalka i da ima polulegnalo polojenie.Da e stabilna dokolkoto moje - iasno mi e, 4e 6ansa da se obarne s leka koli4ka e 99%, toi na6ata zimnata dviji kato podska4a. Ne darja da e mnogo leka.
Ot vsi4ko,koeto pro4etoh se 4udeh za Buggster S, Graco Mosaic ili Jane Enerjy.
Ste se radvam ako spodeliat opita si mamite s "tejki" detenca,
Blagodaria vi !
Виж целия пост
# 1
Бъгстъра - визила съм с него 3 годишно дете, чувства се комфортно в нея, удобна и широка е.Положението за спане  е полулегнало и е удобно за бебоците.
Единствено нея бих препоръчала като максимално удобство и комфорт за майката и детето. От другите нямам лични впечатления.

Иди в един добре зареден детски магазин и пробвай количките наред - ако си с бебо е най-добре.
Виж целия пост
# 2
макларън
Виж целия пост
# 3
zooper, това им се води уникално предимство, че били по-широки от другите колички
Виж целия пост
# 4
Подложката за краката на моята количка- АБЦ дизайн Жиро е една от най-дългите,които съществуват,доста голямо дете спи без да му висят краката.Моята дъщеря също не е от най-слабичките и й е доволно широко вътре.Има си и полулегнало положение.
Бъгстърът също е широка и удобна за голямо дете.
Виж целия пост
# 5
Аз бих ти препоръчала Britax Verve . Тук май се продава като Reomer Verve.
Ето линк http://www.twoleftfeet.co.uk/acatalog/Britax_Verve.html
Виж целия пост
# 6
Blaagodaria Vi mnogo za preporakite momi4etaa !
Виж целия пост
# 7
MagIngland Фламинго. Една дръжка, лека, единични големи гуми, 3 положения на гръбчето и най-важно, най-широката и дългата количка, която съм виждала. В червено е много красива. Ако пуснеш търсачка, може да намериш стари мои постинги, където подробно съм описала всички плюсове и минуси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия