Курс по немски Варна

  • 4 010
  • 6
Искам да започна да уча немски. Grinning
Освен курсовете на Гьоте институт във Варна, някой може ли да ми препоръча добра школа на добра цена? И в същност този институт ли е най-доброто възможно?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
за Гьоте институт съм чувала добри отзиви.
берлиц?
Виж целия пост
# 2
Не бях се сетила за него. Благодаря ти,   bouquetще питам и там.
Виж целия пост
# 3
успехен в учен и скоро да шпрехаш доич Party
Виж целия пост
# 4
По мои сведения, успешно издържаният изпит дава стойностна диплома, която е международно призната.
Има изпит и към Германското Министерство на културата (или на образованието  Thinking), по мое време се наричаше Шпрахдиплом, но не знам къде освен в Езиковите подготвят за него.
Виж целия пост
# 5
По мои сведения, успешно издържаният изпит дава стойностна диплома, която е международно призната.
За Гьоте институ ли става дума? И аз така зная.
Има изпит и към Германското Министерство на културата (или на образованието  Thinking), по мое време се наричаше Шпрахдиплом, но не знам къде освен в Езиковите подготвят за него.
Честно казано не се стремя към някаква височайша диплома. Важното е да мога да разбирам и да ме разбират. Wink
Виж целия пост
# 6
Миналата година запо4нах да у4а намски в една малка школа -учебен център Варна. Едно ниво е 10 посещения от по 2 астрономически часа и струваше 50 лева учебниците ти ги дават копирани. Аз ходих 6 месеца уж 6 нива наистина разбирам вече какво ми се говори и гледам само ZDF обаче учих и уча много и сама. Имаше файда от курса, за да не чата напосоки и да спазвам някаква схема, но трябва много четене вкъщи сам. Иначе езиковият център се намира срещу централна поща във блока над Санита на втория етаж. Групата е от 2-3 души и ако не целиш кой знае какви висоти в немския е добре.
Успех   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия