Сок от ябълка?

  • 2 106
  • 46
Здравйте!Някой може ли да ми каже кога се дава плодов сок от цедена ябълка и морков - преди или след хранене?Моля за повече  информация.Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Здравей,

Бих те посъветвала да прочетеш най-често обсъжданите теми във форума и най-вече:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=12265

Иначе ако питаш мен нито преди нито след. Преди ще напълни стомахчето с глупости вместо с мляко. А пък след едва ли ще иска. Не пишеш дали сте на кърма или АМ, но щом пишеш тук вероятно сте на АМ. Давай вода, ако не иска по добре чай.
Виж целия пост
# 2
Иначе ако питаш мен нито преди нито след. Преди ще напълни стомахчето с глупости вместо с мляко. А пък след едва ли ще иска. Не пишеш дали сте на кърма или АМ, но щом пишеш тук вероятно сте на АМ. Давай вода, ако не иска по добре чай.

Напълно съм съгласна  Peace
 Аз дадох веднъж сок горе долу на тази възраст и ефекта беше ужасни колики   Tired Не повторих!
Виж целия пост
# 3
Не бих дала на тази възраст.Сигурно педиатърката ти е препоръчака както масово го правят.Има много информация  тук за соковете,прочети.
Виж целия пост
# 4
Здравйте!Някой може ли да ми каже кога се дава плодов сок от цедена ябълка и морков - преди или след хранене?Моля за повече  информация.Благодаря предварително

След.....6-7м. поне
Виж целия пост
# 5

 Ще ти отговоря без да ти "набивам канчето" със съвети.Дава се между храненията.Започва се с 1ч.л. и до края на първия месец дозата не трябва да превишава 20мл.

   Момичетата са ти дали достатъчно инфо за соковете, сама прецени.
Виж целия пост
# 6
Аз съм давала сок между храненията, поне 2 часа след едното и 2 преди следващото, но определено това оказваше влияние на храненето с АМ, т. е. започна да се "мръщи" на млякото, защото му харесваха соковете. Сега ако трябваше да захранвам, соковете щях да въведа най-рано след 6 месец.
Виж целия пост
# 7
Да,и аз така мисля... Rolling Eyes Peace
Виж целия пост
# 8
Между храненията и по добре преди обяд,ако дразни стомахчето,да не е вечерта,за да спинка. Peace
Виж целия пост
# 9
Според мен, бебчето ти е малко още за сок от ябълка.
Аз започнах да давам на Алекс сокове някъде малко преди да навърши годинка. Давам му между отделните храненета, като гледам задължително да не е вечер, за да не му товари нощем коремчето, още повече че пие и мляко вечер. 
Виж целия пост
# 10
Зависи на какъв интервал яде и колко спи. Когато започнах да давам сокчета дъщеря ми спеше по малко и ядеше на 4 часа, така че давах сока горе долу 1 -2 часа преди хранене, т.е. почти по средата, но ако не може по средата по-добре го изтегли към следващото хранене. При всички положения, ако има по- малко от половин час, изобщо не давай - най-добе да има поне час до следващото хранене.
А относно кога, наистина колкото по-късно толкова по-добре, но ти ще си прецениш. Само да си кажа мнението - ако все пак решиш да даваш сок на тази възраст и видиш, че не се чувства добре - спри го.
Виж целия пост
# 11
Преди обяд между храненията.
Виж целия пост
# 12
Здравей,
дава се половин час преди хранене и поне два часа след хранене. И се дава минимум след поне 6 навършени месеца  Peace
Виж целия пост
# 13
можеш спокойно да дава6 след 2 месец.запо4ваш постепенно с 1-2 лъжички и увели4аваш до 20-30 мл на ден.Знам че със соковете не трябва да се прекалява.
Ако бебето ти има затегнат стомах 6те му подействат добре.
не трябва да се дават вечер.Наи-добре е преди обяд между 2 хранения.
Виж целия пост
# 14
Между храненията и по добре преди обяд,ако дразни стомахчето,да не е вечерта,за да спинка. Peace
точно така  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия