Кога да купим/купихте количката за бебето?

  • 6 178
  • 41
Момичета, вчера влязах в 6-тия месец, а ръцете вече ме сърбят да купя количката за бебо!
Моля ви да споделите вашия опит и мнение - Кога да купим/купихте количката за бебето?
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Ама си шматка, Диди! Много ти е влезнала под кожата тая количка май! Нали ти казах, вземай я!

Нашата си я взехме когато си я харесах. Май още не бях влезнала в седмия месец или най-много в началото на седмия да е било! Влюбих се в нея от пръв поглед! И две седмици по-късно я взех, че умирах от страх да не я купи някой, а никъде другаде не бях намерила същата.
Много го мислиш!   bouquet Peace
Виж целия пост
# 2
Ама верно е така! Много ми е влязла под кожата! Ама нали кат я купим и почва да тече гаранцията, то аз до като дойде време да я ползваме ще минат 4 месеца! Не че съм питала колко е гаранцията де....
Виж целия пост
# 3
С първото от суеверия, купувахме след раждането.

С второто едвам изтърпях да излезна в майчинство. Всичко бяхме купили предварително.
Виж целия пост
# 4
Не че съм питала колко е гаранцията де....
Ами питай де! Току виж може и да няма гаранция, та напразно да си се кахърила!  Flutter
Стандартно е 6 месеца, ама то ако е калпава количката ще си проличи бързо.
Виж целия пост
# 5
Аз купих след раждането. С второто ползвах същата. Не от суеверие или каквото там, просто не знаех коя ще ми е удобна с бебе вътре. Не съм я избирала по красота и цифри...
Виж целия пост
# 6
Ние в неделя най-вероятно ще купим количка. Няма да чакам последният момент.
Виж целия пост
# 7
Купихме я в началото на 8 месец.
Виж целия пост
# 8
Първата количка я купихме към 6-ия месец на бременността някъде. Не съм суеверна, всичко ми беше подготвено предварително, включително и памперсите.
Провери си добре за гаранцията - варира от 15 дни до 2 години. Също така на една и съща количка в различни магазини дават различно дълга гаранция.
Виж целия пост
# 9
Купих си я преди две седмици и сега си стои сгъната.Раничко си е , но пустият мерак...
Виж целия пост
# 10
Купих я когато бях в осмия месец, защото ме беше страх да не ми я купутят и да не мога да я намеря в същия цвят Embarassed Стоеше в магазина докато не родих  Peace
Виж целия пост
# 11
EvieAndie  a гаранцията от деня на покупката ли започна да тече или от дена в който си я взе?

 
Ники. и аз това мисля утре да звънна и да питам за гаранцията.

Благодаря ви на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 12
EvieAndie  a гаранцията от деня на покупката ли започна да тече или от дена в който си я взе?

Трябва да важи от момента в който си я вземеш. Още повече, че до тогавасамо е капарирана, а реалната покупка се прави в деня, в който окончателно си я вземеш.
Виж целия пост
# 13
Аз казах днес в магазина "да я капарирам, ама имам още 3 месеца 4 до раждането" и те викат "ееее ми няма как да ви я пазим до тогава". Но друго-ако я платя цялата и я оставя в магазина, каква ми е гаранцията че точно моята няма да седи като мостра? Не че може нещо да и стане, но все пак си е мостра, пипат я всякви хора, прах, сгъване разгъване, демонстриране...ОХ!
Виж целия пост
# 14
моята количка я взехме когато бях в 8 месец - изчаквахме да донесат новите им цветове и затова тогава. ако имаше моя цвят и по-рано щях да я взема. гаранцията тече от датата на покупката, но аз не съм се и замисляла че е стояла 1 месец и нещо неизползвана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия