Изпотяване на мъж

  • 2 396
  • 34
Моля, посъветвайте ме какво да взема на мъжа ми за мазане под мишниците, против изпотяване? Писах в мъжкия форум, но не ми отговориха. До сега ползва Адидас, но не съм доволна, нито се изпотява, нито мирише по-малко. Той сам не си купува козметика.
Виж целия пост
# 1
Аз съм забранила на мъжа ми да използа adidas.Сега използва Gillette и е много доволен.
Виж целия пост
# 2
И аз съм за  Gillette . Peace
Виж целия пост
# 3
И мъжът ми ползва гелчетата против изпотяване на Gillette и няма никакви проблеми.
Виж целия пост
# 4

и ние сме с Gillette - много си е доволен
Виж целия пост
# 5
А моят съпруг използва Рексона и е изключително доволен.
Виж целия пост
# 6
А моят съпруг използва Рексона и е изключително доволен.
и моят  Peace а и аз съм много доволна от нея  Wink
Виж целия пост
# 7
"Жилет"  Peace  Peace  Peace

Има избор на аромати и дори след като се е изпотил не мирише....И само към тази марка няма алергични реакции като сърбеж или белене на кожата...
Виж целия пост
# 8
Моя е със MENNEN speed stick gel,и не мирише дори и да се изпоти,лошото е само,че оставя следи. Успех!
Виж целия пост
# 9
рексона -имат разни актив спорт и т.н. мъжът ми е доволен от тях.
Виж целия пост
# 10
Благодаря на всички Wink
Виж целия пост
# 11
"Жилет"  Peace  Peace  Peace

Има избор на аромати и дори след като се е изпотил не мирише....И само към тази марка няма алергични реакции като сърбеж или белене на кожата...
Peace И аз заставам твърдо за това мнение.
Виж целия пост
# 12
Абе, мъжете що тъй не са доволни от адидас- моят ме проклина, задето го зарибих.  Mr. Green
Аз съм много доволна , но темата не е затова, де Mr. Green
В момента гледам, че ползва сива рексона(купил си е два, значи би трябвало да е доволен).
Виж целия пост
# 13
Мразя да припявам, но съм 100% за Жилет (гел). (Мойто мъж не се изпотява особено (даже хич), но дори само като миризма и усещане гелът е по-приятен от останалите ролон-и)
Виж целия пост
# 14
Моят пък използва Adidas и е много доволен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия