Въпрос за биберони и бутилки 4ико

  • 1 120
  • 18
Здравейте моми4ета,

Искам да попитам някъде в София продват ли се ето такива бутилки 4ико и подходящите им биберони???

http://www.chicco.com/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=00.071 … &idSezione=38

Интересуват ме най-ве4е бибероните с вариращ и бърз поток за по-големи бебета, защото при нас, за смях на кокошките, по неизвестни за мен при4ини продават само тези с една дупка, а Негова милост е голям за една дупка... По принцип сина ми предпо4ита силиконови биберони, но ако има само латексови ще му се наложи да свикне...

Мдаааамммм...дяволите да го вземат тоя Бисфенол А (в Канада изтеглиха от магазините вси4ко що е поликарбонат, о4аква се ние да ги последваме до края на годината)....така си харесвах бутилките Авент!

Моля, кажете ако сте виждали 4икото някаде...ако да, слу4айно да помните колко струват?

  bouquet
Виж целия пост
# 1
За това ли иде реч??
http://www.zabebeto.com/shop/product_info.php?products_id=772&am … 5160a698cd9128866
Виж целия пост
# 2
Навсякъде в София се продават шишенца на Чико, това което показваш го имам, но със картинка костенурка.И биберони на Чико има всякакви навсякъде - с една дупка, с две дупки, свързани с 'резка", с три дупки, с отвор за каша...Шишетата са около 8-9 лв, бибероните - между 3 и 6 лв за две бройки.
Виж целия пост
# 3
http://shop.danet.bg/index.php?cPath=43_45_159&sort=2a&page=2
Виждала съм и в магазин Хиполенд в Сити центъра, в кв. Гео Милев Peace
Виж целия пост
# 4
И при нас в Ст.Загора ги има навсякъде в момента ползвам такива
Виж целия пост
# 5
Много благодаря!  Grinning

  bouquet
Виж целия пост
# 6
Има ги на доста места. И ние имаме такъв, но не съм доволна. По големите дупки са доста големи и моите деца не могат да пият от тях. А малките са им малки вече.
Виж целия пост
# 7
така е почти във всяко магазинче за бебешки принадлежности ги има, няма да имаш затруднения да ги намериш.
цена зе бибите - 2бр - 6лв...
а на тези шишета доколкото знам стават и авентските биби, които са си силиконови.
Виж целия пост
# 8
Има ги на доста места. И ние имаме такъв, но не съм доволна. По големите дупки са доста големи и моите деца не могат да пият от тях. А малките са им малки вече.

моя пък пише след година директно от дупка за каша....
Виж целия пост
# 9
Има ги на доста места. И ние имаме такъв, но не съм доволна. По големите дупки са доста големи и моите деца не могат да пият от тях. А малките са им малки вече.
С какви дупки ползваш ние сме на три дупчици и съм много доволна
Виж целия пост
# 10
Ами със три дупки. Последният беше със звезда, но пък от него е изключено. Много се чудя защо не могат да пият от трите дупки  newsm78. Иначе със една дупка сплескват бибирона, което значи, че им е малка.
Виж целия пост
# 11
 да така е ,но на нас звездата ни е голяма.По добре да смениш бибероните
Виж целия пост
# 12
а тези с цепката?
Виж целия пост
# 13

Именно това е звездата  Peace
Виж целия пост
# 14
Има биберони с цепка и други биберони звезда-различни са
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия