премахване миризма от гума

  • 3 611
  • 8
купих си формички за лед.

уж бяха силиконови, едни такива мекички, да излизат кубчетата лесно.
май е гума ooooh!

смърди ужасно.
не мога да си представя да направя лед и той да ми мирише на гума. Rolling Eyes

идеи как да измириша формичките?

Виж целия пост
# 1
Потопи ги за малко в оцет.Изплакни ги с чиста вода и после ги обтрий със сода бикарбонат.Пак измиваш....
Виж целия пост
# 2
Няма начин - имам същите. Мих ги и в миялната на висока температура, но продължават да си смърдят.
Виж целия пост
# 3
Мастер, до сега бяха във вода с оцет, сега смърдят двойна - на гума и на оцет  Sick

baibibi, и аз си мислех, че трябва да ги хвърля, а ги търсих толкова време ooooh!
Виж целия пост
# 4
Хвърляй тогава и си вземи други,но този път силиконови...
Откакто излязоха на пазара тия торбички дето си сипваш вода и стават кубчета - форми за лед не ползвам...
Виж целия пост
# 5
Мастер, до сега бяха във вода с оцет, сега смърдят двойна - на гума и на оцет  Sick

baibibi, и аз си мислех, че трябва да ги хвърля, а ги търсих толкова време ooooh!


Щом смърдят, значи са от некачествена гума, а щом е некачествена - по-добре в боклука, отколкото на софрата.
Потърси си другаде, в някой по-скъпарски магазин. Виждала съм дори в Пикадили, не са на безбожни цени, но не миришат! Добре е да ги разпечаташ и подушиш още докато си в магазина, за да няма неприятни изненади после.
Успех в търсенето.
Виж целия пост
# 6

Откакто излязоха на пазара тия торбички дето си сипваш вода и стават кубчета - форми за лед не ползвам...

имам ги, не ми харесват Naughty
а и тези формички са с интересни фигурки  Wink

baibibi, права си. ще им търся друго приложение Thinking
в магазина няма как да ги отворя.
а и нямаме пикадили, не съм в Бг Whistling
Виж целия пост
# 7
Онзи ден си купих торбички за лед.Оказа се,че като налееш вода и стават сърчица  Grinning Много са сладки.Ти какви формички търсиш?
Виж целия пост
# 8
Онзи ден си купих торбички за лед.Оказа се,че като налееш вода и стават сърчица  Grinning Много са сладки.Ти какви формички търсиш?

абе не искам за еднократна употреба.
сега тези формички са лаленца и мидички.

веднъж една торбичка протече newsm78 , незнам как стана..
ама искам формичка.

ама тези са смръдливи, ще си търся други явно Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия