Oviesse - намаления кога?

  • 5 246
  • 14
Здравейте, бихте ли ми казали има ли в момента намаление в Oviesse, ако не, кога ще е то?
Виж целия пост
# 1
В момента има частични намаления,по скоро акции на някои неща...

Големи намаления в oviesse рядко има и те са винаги в края на сезона.
Виж целия пост
# 2

Големи намаления в oviesse рядко има и те са винаги в края на сезона.

Мдаа, и да добавя, че изкарват част от зимната си стока като нова. Ще дам и пример. Преди Коледа исках да си купя рокля и пробвах 6-7 модела, но не се спрях на нито един /това както и да е/. Гледам онзи ден изтипосали същите рокли като нова колекция. Поне да ги бяха намалили.
Marks & Spencer правят същите номера. Зимата си взех обувки, които бяха намалили от 119 лв на 59 лв. След това отново ги бяха пуснали на старата си цена от 119 лв.......
Виж целия пост
# 3
Във Варна има т.нар горещ час на Овиезе. От 13 до 14 или 15ч. има 10% намаление. Преди няколко дни си купих един страхотен панталон. Като погледнах после етикета, цената беше завишена минимум с 10 лв. С намалението стана реална,т.е. само ние си мислим, че сме на кирия с тези намаления. На мъжът ми купихме няколко ризи, които бяха по 21.50, на етикета пишеше 9 евро. Явно сме по- богати от италианците щом плащаме повече #Crazy
Виж целия пост
# 4
Явно сме по- богати от италианците щом плащаме повече #Crazy


Ама разбира се, че е така. Как можа да си и помислиш дори, че сме по-бедни.  Mr. Green Повечето от намаленията, които се правят в България са след предварително завишаване на цената.
Виж целия пост
# 5
Явно сме по- богати от италианците щом плащаме повече #Crazy


Ама разбира се, че е така. Как можа да си и помислиш дори, че сме по-бедни.  Mr. Green Повечето от намаленията, които се правят в България са след предварително завишаване на цената.

Да, да, smile3521 ...ако изобщо има намаления newsm61. На мен това ми е болна тема, откакто видях в Мадрид хората какви намаления правят, ама хайде да не се отклонявам, че темата е конкретно за Овиес. А да попитам тогава, къде е магазина им в София, че ми се отваря път натам другата седмица. Надявам се да е на познато за мен място Simple Smile.
Виж целия пост
# 6
В мол-а срещу Хемус.
Виж целия пост
# 7
И аз ги чакам! Затова се записвам.
Виж целия пост
# 8
Запис
Виж целия пост
# 9
Мерси, точно на това се надявах Hug.
Виж целия пост
# 10
Аз същото съм виждала в Бенетон - детския и за нас и в Сисли, когато не могат да си продадат стоката я пускат следващия сезон с увеличената цена. В детския Бенетон един и същ потник, който съм го купувала преди 2 години, го пуснаха и миналото лято и това също. Вече ми омръзна да го гледам, едно яке също го гледам 2 години все го пускат, нямам думи просто.
Виж целия пост
# 11
Аз същото съм виждала в Бенетон - детския и за нас и в Сисли, когато не могат да си продадат стоката я пускат следващия сезон с увеличената цена. В детския Бенетон един и същ потник, който съм го купувала преди 2 години, го пуснаха и миналото лято и това също. Вече ми омръзна да го гледам, едно яке също го гледам 2 години все го пускат, нямам думи просто.
Виж целия пост
# 12
За намаленията в Бенетон и Сисли не е точно така. Винаги намаляват всичко. За детското - просто повтарят моделите. Едни якета и панталони съм ги купавала от XS до L поредни години. Просто моделът е един и същ, но има лек нюанс в цвета. Например, има един капитонирани пролетни якета, има ги от близо десет години, ритежаваме ги в няколко нюанса на бежово и розово и естествено различни номера. Но съм ги купувала и за дъщиря ми, която вече е на 12 години и за сина ми, който ще направи 3.
Виж целия пост
# 13
в неделя купих от овиес три бодита. цената им беше 23 лева ( отдолу после видях, че са  10 евро Shocked). обаче се оказа, че ги купувах в щастливия ( или горещ  newsm78) час - между 13 и 15 - минус 10 процента. та излязоха по - тънко. почти като на европейците цените Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Миналата седмица,когато за последно бях там,имаше намаление на някои артикули с 20%.Аз си взех дънки за 68лв. вместо за 85.Странното за мен беше обаче,че въпреки,че се водят зимен модел,са толкова тънички,че... ShockedИначе,са си страхотни,много съм доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия