Тониране на латекс

  • 29 189
  • 21
Здравейте, иска ми се да попитам къде правят компютърно тониране на  различни цветове латекс?Предстои ни боядисване на апартамента и искаме да се ориентираме в цветовите гами и цените, но незнаем къде да отидем, моля за съвет!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
За кой град става въпрос?
Виж целия пост
# 2
почти навсякъде! в практикер например, но и в малките магазинчета за боя, представители на Мегахим или др. фирми! ние лично бяхме много доволни от Технокорект - много им е богата цветовата гама и материалите са много качествени!

иначе не излиза скъпо - колкото е по-светла боята, толкова по-евтино Wink
Виж целия пост
# 3
София
Виж целия пост
# 4
В Практикер правят, мисля че и в бриколажа също. Ние в понеделник си взехме от практикер. Много сме доволни и от цветовете, които си избрахме и от покриваемостта. Количеството което взехме мислехме, че ще стигне само веднъж да се минат стените, но ни стигна за 3 ръце.
Виж целия пост
# 5
Практикер, Бриколаж, складовете на Гара Искър.
Виж целия пост
# 6
В Практикер правят, мисля че и в бриколажа също. Ние в понеделник си взехме от практикер. Много сме доволни и от цветовете, които си избрахме и от покриваемостта. Количеството което взехме мислехме, че ще стигне само веднъж да се минат стените, но ни стигна за 3 ръце.
можеш ли да ми кажеш ориентировъчна цена на квадратен метър за по наситени цветове
Виж целия пост
# 7
 От този каталог дето избирахме тоналностите бяха разделени на 7 от всеки цвят. Ние избрахме шестата, тоест почти най наситеното и за 8,5 литра ни излезе 82 лв. http://www.orgachim.bg/virtual/ ето от тук си избрахме първоначално цветовете. в магазина има същия каталог на хартия.
Виж целия пост
# 8
От този каталог дето избирахме тоналностите бяха разделени на 7 от всеки цвят. Ние избрахме шестата, тоест почти най наситеното и за 8,5 литра ни излезе 82 лв. http://www.orgachim.bg/virtual/ ето от тук си избрахме първоначално цветовете. в магазина има същия каталог на хартия.
Колко квадрата успяхте да боядисате с тези литри
Виж целия пост
# 9
В Бриколаж ни направиха нашия латекс, избирахме цветовете по каталог. Не мисля, че цената зависи от "наситеността" на цвета, а от марката на латекса. Цените за съжаление не помня...
Виж целия пост
# 10
От този каталог дето избирахме тоналностите бяха разделени на 7 от всеки цвят. Ние избрахме шестата, тоест почти най наситеното и за 8,5 литра ни излезе 82 лв. http://www.orgachim.bg/virtual/ ето от тук си избрахме първоначално цветовете. в магазина има същия каталог на хартия.
Колко квадрата успяхте да боядисате с тези литри

Бяхме взели 4 литра оранжево, с които са боядисани 21 квадрата 2 пъти и зелено 5.5 литра, с които са боядисани 24 квадрата 4 пъти. И от двата цвята е останало, но тъй като мъжа ми боядисва не знам по колко, не съм отваряла кутиите. На кутията си пишеше че покрива 14 квадрата с литър боя. Горе долу така може да си изчислите. А и дори да вземете по малко боя като си запишете номера на цвета после ще ви го направят същия. Това му е хубавото на тонирането  Wink
Виж целия пост
# 11
В Бриколаж ни тонираха на Оргахим, наситен беше, но не помня дали 2-ри или 3-ти до най-наситеното  newsm78 "pink" се казваше, 10 литра 61 лв., за боядисване на 30 квадрата.

Не знам обаче как ни го смятаха, след минаване на 2 ръце ни остана 1/3 от кофата, то бива запас, бива, но това си е набутване  Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
В "Боро" на околовръстното тонират също. За 10 литра цената на латекс + тониране е под 40 лева.
Виж целия пост
# 13
В Бриколаж ни тонираха на Оргахим, наситен беше, но не помня дали 2-ри или 3-ти до най-наситеното  newsm78 "pink" се казваше, 10 литра 61 лв., за боядисване на 30 квадрата.

Не знам обаче как ни го смятаха, след минаване на 2 ръце ни остана 1/3 от кофата, то бива запас, бива, но това си е набутване  Twisted Evil

А, доволна ли си от оргахим, днес бяхме в бриколажа и ми направи впечатление, че  е от евтините латекси, като че ли newsm78!Една от продавачките каза, че ако искаме по наситен цвят от оргахим, основата трябвало да бъде бяла иначе имало вариант да избият жълти петна?
Виж целия пост
# 14
В "Боро" на околовръстното тонират също. За 10 литра цената на латекс + тониране е под 40 лева.
Къде точно се намира този магазин, адрес и район ако ми кажеш...ще е добре Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия