Моля ви, препоръчайте г-жа за 120 у-ще и дайте мнения

  • 1 024
  • 7
Здравейте,
Подала съм молба за това училище.
Дъщеря ми ще е първи клас тази година.
Чувала съм много добри отзиви за училището, нивото на учителите и преподаването, но ми се иска, ако може
някой да каже конкретно нещо за учителка. Да ме насочи.
Предварително благодаря на всички   bouquet
Виж целия пост
# 1
Трудно може да се даде такава насока ,защото не е ясно кои ще водят първи клас от септември , както и при коя госпожа ще попадне детенцето ти . Мога обаче да ти кажа  , че избора ти е перфектен . Не искам да изказвам други мнения , защото ще прозвуча пристрастна . Поздрави и дано да останеш доволна от това училище .
Виж целия пост
# 2
Практиката на това училище е директорката да сформира класовете  и да назначи класен ръководител. Ще научиш името на госпожата си около 10 септември, когато публикуват списъците с класовете.
Виж целия пост
# 3
Здравейте,
Записахме дъщеря ни в това училище.
По всяка вероятност ще бъде при г-жа Дияна Добрева.
Има ли някой с мнение за нея?
Виж целия пост
# 4
Те са две . Едната е по - слабичка другата е по - пълна . За коя точно става въпрос ?
Виж целия пост
# 5
ами слабичка изглеждаше нашата..... и доколкото разбрах не е от скоро, защото другатат била по-нова
Виж целия пост
# 6
Слабичката е перфектна . Наистина е от много години и е не само добър учител , а е и много разбран човек . Надявам се да съм ти била максимално полезна .
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти   bouquet
Наистина е успокояващо и хубаво да чуеш едно безпристрастно мнение от непознат човек.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия