Спорт и кърмене

  • 522
  • 3
Здравейте майчета!
Имам два въпроса, на които търся отговорите при вас.
Днес карах ролери в парка докато бутах количката и се замислих, дали умората при активно спотруване може да повлияе върху количеството на кърмата? Може и да ви се стори глупаво питане, но мен ме вълнува всичко, което може да повлияе върху кърменето!
Бебенцето ми е на 40 дена и преди няколко дни престана да се буди нощно време за ядене. Трябва ли да се изцежам и как да регулирам количеството без да нарушавам лактацията?Колко време да изчакам за да съм сигурна,че не е случайност,това че е пропуснала нощното хранене?
Виж целия пост
# 1
Кърмене и спорт
спорт и кърмене......?
Хранене, спорт и отслабване по време на кърмене
кърмене и спорт
Виж целия пост
# 2
А дали и по въпроса с нощното хранене или по точно със спирането му, ще ме осветли някой?
Виж целия пост
# 3
ами, няма правило за нощното кърмене. Дъщеря ми спря да се буди на 2-3 месеца, на 5 поднови събужданията и така до 1г и 6м. Синът ми засега също спря да се буди отскоро, но очаквам включване покрай зъбоникненето.
Ако лактацията ти вече се е нормализирала, няма нужда да се изцеждаш. Има вероятност вечер да ти се препълва гърдите, щом само от няколко дни не суче нощем бебо, тогава просто изцеждай за облекчение по малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия