Цени на квартири на морето

  • 8 959
  • 22
Мами и татковци,

zнаете ли какви са zените на легло в частни квартири преz юли или август на Несебър, Соzопол, Черномореz или Китен?
Виж целия пост
# 1
Миналата година на Приморско и Китен до 20 юли цените бяха от 5 до 10 лева на легло според лукса и наглоста на хазяйте, е има и по скъпи , но няма смисъл .Ние бяхме на 7 лева стая с хладилник и телевизор, голяма тераса , и голяма спалня  Embarassed Намерихме я съвсем случайно, пристигнахме на обяд и почнахме да обикаляме ( по  оградите има табели) та така от квартира на квартира , влязохме да питаме в един магазин знаят ли къде са собсвениците на съседната къща дето са опънали огромна табела а никакви ги няма и тя ни каза , че не знаела къде са , но тя имала празни стайи ето уредихме със супер квартира в новата част на приморско  Party Като си тръгвахме дажя ни дадоха тел. за връзка , да си резервираме поот рано стай при тях ( поне знаем къде отиваме) , но за съжаление на златния му откраднаха тел. и номерата отидоха . ( поне вече имам навика всички тел. да ги записвам в бележник)
След 20 юли целите започнаха да скачат и до 28 вече беше щастие ако си намериш квартира за по малко от 15 лева на човек.
Най - скъпия период на морето е от 25 юли до 15 август.( няколко години работих на морето затова  информацията е достоверна)

Виж целия пост
# 2
За почивка с бебо (11 м.) ми препоръчаха ето това: http://www.ahtopol-sunnyday.com/
Направих резервация (01.07.-08.07.) за 4 човека + бебо за цяло бунгало - 2 стаи х 2 легла, нещо като холче, хладилник, телевизор, самостоятелен санитарен възел, веранда - всичко около 45 кв. м.
Когато обясних, че 1 бр. от нас е алергичен към много храни, а 2 бр. са вегетарианци, ни дадоха цена без закуска и вечеря - 40 лв. за цялото бунгало на вечер. Това означава 10 лв. на човек. Отделно можем да проверяваме менюто за следващия ден и ако ни устройва, можем да храним с останалите.
Мисля, че този вариант е доста по-добър, отколкото квартира. Все пак не се знае на какви хазяи ще попаднеш. Случвало ни се е да ни повреждат изкуствено бойлера, за да не се къпем примерно. Най-голямото шоу беше в една квартира в Черноморец, където ни сложиха вечерен час - 23:00. След това външната врата се заключваше и трябваше да звъним, за да се приберем. Направо ужас!!! #Cussing out

Освен това не е за пренебрегване, че зоната Ахтопол-Синеморец е едно от най-чистите места по Черноморието.
Виж целия пост
# 3
Ние също няколко години сме ходили на Ахтопол и бяхме много доволни. Общо взето на прилични бунгала сме били. Градчето е приятно и няма толкова много хора като по другите курорти. Сега не знам какви ще бъдат цените там.
Миналата година ходихме в Равда на квартира, на 15 лв. спането в началото на юли. Квартирата беше много хубава - с баня и тоалетна, ТВ, хладилник.
Виж целия пост
# 4
Трудно е да се каже отсега, но сигурно ще са като миналогодишните.
В Несебър са най-алчни, там през август под 20 лева не можеш да намериш.
В Приморско миналата година август давахме по 15 лева на легло, но не беше кой знае какво. В Черноморец може би ще има по-евтини нощувки, а в Созопол знаете какво става като се изсипе половин София в пиковия сезон.
Виж целия пост
# 5
В момента в Несебър и Равда е 10 - 15 лв леглото може и за под 10 лв да се намери , но няма да е кой знае какво Simple Smile Почти празно е в момента  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
А аз си мислех, че 18лв. за август(ама на края) в Китен са много  Money , но явно така са си цените  Whistling!

Ще мислим  Thinking при това полУжение тогаз Wink
Виж целия пост
# 7
А някой има ли информация за сносни квартири на сносни цени в ПОМОРИЕ? Смятаме да ходим там от 1 август, но дали трябва да търся предварително с резервация, или ако отидем, ще успеем на място да намерим. А иначе как са цените на храната в града. Не съм ходила досега там, затова всичко ще ми е от полза. Давайте телефони
Виж целия пост
# 8
решихме тази година да е Созопол. вече направих и резервация в х-л. 50лв. на вечер с включена закуска, стаята е с ТВ, хладилник, тераса ,климатик тел. Има и легло за детето
Виж целия пост
# 9
А някой има ли информация за сносни квартири на сносни цени в ПОМОРИЕ? Смятаме да ходим там от 1 август, но дали трябва да търся предварително с резервация, или ако отидем, ще успеем на място да намерим. А иначе как са цените на храната в града. Не съм ходила досега там, затова всичко ще ми е от полза. Давайте телефони

Ние всяка година ходим в Поморие,защото цените са си като в София,ходиме си при едни хора,които ни взимат по 6лв.на човек юли и по 7лв.август,но мисля,че тази година няма да дават,а пък и на нас ще ни се размине с морето тази година май,но като напишеш в гугала - Поморие ще ти излязат най- различни оферти и на хотели и на квартири,а иначе и така да отидеш в началото на града баби и дядовци чакат с табелките,но така пък не е сигурно на какво ще попаднеш и трябва да си отделиш един ден да обикаляш и да избираш.Погледни това ако искаш.http://www.all.bg/Regional/Pomorie/
Виж целия пост
# 10
А някой има ли информация за сносни квартири на сносни цени в ПОМОРИЕ? Смятаме да ходим там от 1 август, но дали трябва да търся предварително с резервация, или ако отидем, ще успеем на място да намерим. А иначе как са цените на храната в града. Не съм ходила досега там, затова всичко ще ми е от полза. Давайте телефони

Погледни тук, ако искаш. Все ще си харесаш нещо.
http://www.google.com/search?hl=bg&q=%D0%9F%D0%BE%D0%BC%D0%B … B5&lr=lang_bg
Виж целия пост
# 11
Може да погледнеш и тук: www.bgglobe.net



Виж целия пост
# 12
Излиза ми това: Table 'bgglobe.obj' doesn't exist
Виж целия пост
# 13
Момичета, страхотни сте. Благодаря ви. Вече имам и отговор на няколко оферти.
Хайде към Поморие - добре ми звучат цените. А иначе как са забавленията за деца и плажовете?
Виж целия пост
# 14
И аз в момента съм на тема търсене на оферти за почивка, но ние сме се насочили със сигурност за Приморско, така че ако някой има някакви предложения или телефони на които можем да се обадим, за да си запазим места ще съм благодарна ако ги сподели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия