бременна съм в 2рия месец да го махам ли

  • 4 975
  • 125
бременна съм и ми предстоеше да ходя на бригада в сащ на 22 май щях да летя но вчера разбрах че ще имам бебче ни двамата го искаме но незнам майка ми как ще го приеме все пак за бригадата са дадени много пари и ако не отида ги губя и може да ме накара да го махам много ли е опасно махането на бебе ш 8-мата седмица и вие като майки какво ме саветвате аз сам на 22 имам си приятел който работи и има хубава работа много ви моля за съвет
Виж целия пост
# 1
как така майка ти......... Shocked  Ти си Човека,който решава за Твоето бебе..........
моята майка разбра за моето бебе в 7м.,а мислех да я изненадам след като родя(не се виждаме често).Никой не би ме накарал да правя или махам бебе,не бих се повлияла и от чуждо мнение.
Колко дълго ще си в САЩ?Каква е работата там?
Виж целия пост
# 2
майка ми е много властна и каквото каже става как да ч обедя че го искам това бебе след като трябва да заминавам изобщо незнам какво да на правя и моля за помощ не искам като го родя тя да не ме погледне а и не искам след това да нямам деца
Виж целия пост
# 3
аз пак питам
Колко дълго ще си в САЩ?Каква е работата там?
тежка ли е работата,за 6м. ли е бригадата?
Виж целия пост
# 4
Моя приятелка изпадна в същата ситуация преди около 3 години, беше платила няколко хиляди долара, имаше самолетен билет и всичко уредено за бригадата и разбра, че е бременна. Връщане назад нямаше, защото парите бяха назаем и беше доста затруднена финансово. Е замина си бременна, върна се към 6-ти месец. Сега има прекрасно момиченце и знае, че в онзи момент е взела най-правилното решение Peace
Виж целия пост
# 5
ами да тежка е и е за 5 месеца
Виж целия пост
# 6
И нейната майка беше властна, да не говорим че не харесваше гаджето и...е сега не може да се отдели от внучето си и за нея няма по-голямо щастие Peace
така, че бъди сигурна че майка ти ще се промени, не се съобразявай сега с нея.
Виж целия пост
# 7
 по важно е какво мисли приятеля ти все пак е баща на вашето дете,решението мисля че трябва двамата да го вземете,а не майка ти  ooooh!
Виж целия пост
# 8
И аз съм била на бригада в САЩ. Наистина е интересно преживяване, но не си струва да махнеш бебето заради това. Бременна не те съветвам да заминаваш, работата е доста тежка.
Виж целия пост
# 9
а как да и кажа че съм бременна
Виж целия пост
# 10
Ако още от сега се осланяш на властната си майка - няма да прокопсаш ...
извинявай, но е така. Нал исе сещаш, че ще имаш дом, семейтво, в което майкати НЯМА ДА ИМА ПРАВО ДА СЕ МЕСИ!!!! Ако искаш да имаш щастлив брак....
Ти прецени кое е по-важно за теб. Още няколко безгрижни години, ходене по дискотеки и купони или малко сладко гугащо човече... въобще не мисли за майка си, а за теб и своето бъдеще, за това дали искаш приятелят ти да е баща на децата ти, дали искаш с него да създадеш дом  и семейство и на последно място мисли за парите за бригадата... защото пари се искарват, а даването на живот е в съвсем друго измерение свързано с много отговорност
Виж целия пост
# 11
Какво значи майка ти как ще го приеме? newsm78 Ти самата си на път да станеш майка, прецени добре кои кое е за и кое е против това дете, което расте в теб! Peace
И не забравяй - в 8 г.с. това същество в теб вече има сърчице и как ще приемеш факта да убиеш един още незапочнал живот!

Кураж и късмет, каквото и да решиш! Hug
Виж целия пост
# 12
не може само заради майка ти да вземе6 едно толкова теежко ре6ение.ако искате това бебе борете се за него и наистина няма да съжелява6.аз съм на 23 и имам бебе.повярвай заслужава си всяка жеръва,която съм направила...и аз имам позната ,кято е работила бременна В ЩАТИТЕ.а майкати ,тя ще се промени ,когато се роди бебето,ако пък не.....ще си има6 твовто семейство ,което е най-вайното.и все пак всеки сам ре6ава съдбата си.бъди смела
Виж целия пост
# 13
Много сложно.Но в крайна сметка ти си решаваш,щом искаш бебето,кой може да ти промени решението?А пък и каква е тая баба,че да иска да си убие бъдещото внуче?!
Виж целия пост
# 14
а как да и кажа че съм бременна
кажи й с думи прости и й кажи, че го искаш, че обичаш бащата, че искаш той да е човекът до теб, нещо от рода
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия