Каква кошара да избера?

  • 6 255
  • 16
Здравеите момичета ще съм ви много благодарна ако ми помогнете в избора между две кошарки,единият вариянт е преносима кошарка на Cangaroo,а другата която съм харесала е на Дибо в комбинация със скрин за преповиване,кощарката става и на легълце като порасне бебчето,но пък сестра ми казва,че преносимите са по удобни и по безопасни за бебечето,а в дървената има опасност да си блъска главата,скринчето при всички положения ще го вземем защото нямям къде да слагам дрешките на бебето ,но се чудя коя кошара да избера при тази на Дибо ми харесва това,че става на легълце и живот и здрави като поресне ще му го сложим в стаятя на каката ще делят една!
Моля мами които имат едната или другата кошарка да споделят опита си!
С първото ми детенце кошарата ни я дадох и не беше като нито един от изброените модели,няма да можем да я ползваме и затова съм се ориентирала към нова!
Виж целия пост
# 1
Ние първо си взехме дървена.За да не се удря,сложихме обиколници.Но така или иначе се наложи и сгъваема да си вземем,като пътуваме.Сгъваемата е по-компактна и удобна,но аз харесвам и дървените.
Виж целия пост
# 2
mama galka23 , не стига ,че и аз съм Галя и съм на 23 , ами и аз имам дилема като твоята  #Crazy
Първо и аз си харесах едно голяяямо дървено креватче , което после става за по-голямо дете.Сега вече реших да си взема преносима кошара , защото е по-практично и компактно.Не разполагам с много пространство и това ще мога да си го разнасям , където си искам.
А и дървените легла ни привличат повече като някаква традиция , но специално тук съм за иновациите Peace
Виж целия пост
# 3
Още една в редиците на търсещите легълца !  Joy
И на мен много ми харесват тез дървенките, особено с едни пухкави обиколници и балдахин отгоре ... винаги съм си мечтала за такова.  Heart Eyes Но и при нас мястото е проблем. Sad Та или това, или сгъваема кошарка ще е, има още време да мисля.  Thinking
Виж целия пост
# 4
 
Ние първо си взехме дървена.За да не се удря,сложихме обиколници.Но така или иначе се наложи и сгъваема да си вземем,като пътуваме.Сгъваемата е по-компактна и удобна,но аз харесвам и дървените.
Абсолютно вярно!
Виж целия пост
# 5
Ние сме с преносима кошара и съм много доволна от нея. Моята дъщеря на всякакви изпитания я подлага, но все още е здрава и не е мръднала. Основната причина ние да си вземем преносима кошара е, че сме на квартира и по-лесно се пренася тази кошара, а пък и заема по-малко място.
Виж целия пост
# 6
Ние сме с дървена, от по-големите(140/70).Все още се побира в нея,макар и да спи вече рядко там. Wink
А за да не си удря главичката,както и др. мами са писали-слагате си обиколници. Peace
Виж целия пост
# 7
Имам точно преносима на Cangaroo.  Hug Страшно съм доволна!!! Докато бебчо беше новороден си я премествах съвсем до спалнята - нощем като се будеше само се навеждах до него. През деня обратно на мястото й.
Грифа с висящите играчки е невероятен - Явко го забеляза и се заигра с него на 1м и 10 дни.
Но най-хубавото е повивалника - закачен здраво за легълцето и с коланче за сигурност, което е мн. важно когато бебоците започнат да шават и да се обръщат -няма начин да падне.
И не на последно място кагото слезете на долното ниво и детето започне само да се изправя и съответно губи равновесие и пада просто няма къде да се удари!  Laughing
Също така върши работа и за кошара, за мами които нямат мн. място.

Ние използваме нашата вече година и 1 месец - здрава е! При пътувания страшно удобство - сгъваш, разгъваш, детето се чувства уютно и спинка спокойно защото е в собственото си легло.
Виж целия пост
# 8
В момента ползвам преносима и действително е много удобна, но тъй като нямам достатъчно място за нещата на беба, смятам да купувам комбинирана дървена, с опция за трансформиране в юношеско легло. Харесала съм си  тази - http://www.mebelikirev.hit.bg/images/images/3.jpg На Дибо ми изглеждаха някак по-груби на живо

Виж целия пост
# 9
Ние имаме и от двата вида.
Преносимата кошара е незаменима при пътуване с приспиване на чуждо място - спокойно си оставям детето да спи в собствените си завивки и не ме е страх, че ще падне от някое голямо легло.
За вкъщи ползваме дървеното, но не е като модела, който си избрала - само легло е с чекмеджета отдолу.
Поради липса на място купихме от по - малките 60/120 см. на три нива е матрака. Лошото на кошарата, която си избрала е, че решетката е ниско и детето като почне да се изправя само не бива да остава нито миг без надзор в леглото.
И при нас се оказа ниска решетката дори на най - долното ниво когато детето стана на 11 месеца, но си решихме проблема като изхвърлихме чекмеджето и мъжа ми разпроби леглото наново за да свали матрака максимално надолу.
Обиколници не сме ползвали и аз съм против тях като цяло. Да, удряше си главата в началото, но много бързо разбра за какво става въпрос и още от съвсем мъничък знае как да пада и да се пази.
Виж целия пост
# 10
Момичета в крайна сметка се спрях на преносимата и по точно но тази
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1368
Виж целия пост
# 11
И ние сме с преносима, само че на Бертони. Много съм доволна!
Виж целия пост
# 12
Ние имаме и двете,но да си призная дървената на Дибо преди месец започнахме да я използваме.Удобна е за спане и има много място за дрешки,но когато детето започне да се изправя и да скача си е доста опасна.А преносимата е страхотна,лека и няма опасност детето да падне и да се удари.Ние сме си купили преносима и за вилата.
Виж целия пост
# 13
И аз доста се чудя. Искам да питам преносимата до каква възраст на детето може да се ползва? И дали е стабилна аз съм си гаресала ето тази на бертони:

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3562
Виж целия пост
# 14
На нашата преносима кошара си има етикет, че може да се ползва до 5 години на детето или до 25 кг. тегло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия