хапчета за отслабване

  • 6 609
  • 20
Мисля си дали някои хапчета за отслабване ще помогнат за по бързото отслабване.А някой знае ли имат ли резолтат хапчетата КЛАРИНОЛ КЛА 1000  newsm78
Виж целия пост
# 1
За Кларинол незнам, но сестра ми отслабна с 10кг с ЛиДа за три месеца. Познавам още едно момиче, което постигна с тези хапчета още по-добър резултат за същото време. За съжаление обаче в Бг има много ментета на тези хапчета.
Виж целия пост
# 2
а няма ли начин по нещо да се познае че е менте например произвотството
Виж целия пост
# 3
 ooooh!има достатъчно теми за апсолютно всички хапчета който се продават на БГ пазар и коментарите за тях поразгледай из форума първо
Виж целия пост
# 4
За Кларинол незнам, но сестра ми отслабна с 10кг с ЛиДа за три месеца. Познавам още едно момиче, което постигна с тези хапчета още по-добър резултат за същото време. За съжаление обаче в Бг има много ментета на тези хапчета.

За първи път чувам за тези хапчета, кажи нещо повече Praynig
Виж целия пост
# 5
Срещала съм преди теми във форума, където са коментирани. Хапчетата са китайски, билкови. Пълният курс, който се препоръчва, за да има ефект наистина е да се пият 3 месеца всяка сутрин по едно хапче. Капсулите са зелени на цвят. Аз също ги пия, но само от 5 дни. При сестра ми беше така - първия месец свали само 1 кг, втория още 2 и през третия месец останалите. Не я бях виждала около месец и след като я видях, направо не можах да я позная. Нейна приятелка ни препоръча тези хапчета, защото тя също ги е пила, но при нея ефекта беше още по-голям, но тя имаше и повече кг за сваляне. След курса не е възвърнала нито кг от предишните си. 
Първите дни на приема специално при мен и сестра ми бяха свързани с безсъние, но странното беше, че през деня пращях от енергия. Вечер като си легна и след 2-3 часа се будех готова за подвизи  Simple Smile. Това време съвпадна и с никненето на зъби на сина ми и ставането през половин час нощем да го успокоявам, учудващо въобще не ме подразни. Първите два дни страдах и от главоболие. След това прочетох, че ако хапчетата действат хипер активно, както в моя случай, да се избягва приема на кафе и подобни напитки. След като спрях кафето, започнах да си спя нормално. Странното е, че не усещам въобще липсата на кафе, към което общо взето си бях пристрастена. По време на приема на хапчетата не трябва да се пие и алкохол. Но за сметка на това пък - многооооо вода, защото устата ми е постоянно пресъхнала.
Чувала съм, че в София се продават на някои места, но препоръчително е да се закупуват директно от производителите от сайта, понеже имат доста ментета, но незнам по какво точно могат да се разпознаят ментетата от оригинала. Три месечния курс излиза около 180 лв., т.е. по 60лв на месец.
Ако ви интересува - това са хапчетата http://loseweight.kmdali.com/chphp/slimmingproduct.php?c=default … product&id=24
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти за инфото! Peace Наистина се коментираха китайски хапчета, но мисля,че не бяха същите.
Виж целия пост
# 7
Момичета,не пийте тези китайски хапчета,подобни пих и аз миналата година,за месец отслабнах с 8кг. и като ги спрях си върнах килцата отново.Направих даже три  курса,като всеки път тслабвах и после пак си връщах килограмите.Капсулите си купувах от китайски магазин на Пиротска,като в опаковката са два вида капсули,зелени-пиещи се сутрин и жълти-взимащи се вечер.Явно са по-различни от тези на Вени,но като ефект са същите,явно имат едни и същи гадории вътре,едно от които е атропин и затова съхне устата.И аз през деня бях пълна с енергия,а нощем спях по 3-4часа и като се опулех,все едно съм спала 20часа!Не мисля,че са полезни тия китайски билки в капсули,макар че имат ефект и наистина убиват страхотно апетита и затова се и слабее,но спираш ли ги,килцата се връщат отново,щото и зверския апетит се връща,абе лакомията си е лакомия!Пробвах и с швейцарските дъвки за отслабване,ама от тях така зверски ми се ядеше,че ги спрях на втората седмица.Сега мисля да пробвам с Редуктил,май е доста добър,препоръчаха ми го лекари,които също го пият.Успех на всички отслабващи!
Виж целия пост
# 8
Мисля си дали някои хапчета за отслабване ще помогнат за по бързото отслабване.А някой знае ли имат ли резолтат хапчетата КЛАРИНОЛ КЛА 1000  newsm78

по принцип тези, които са с качествени съставки, имат ефект. това не означава да ги пиеш и да се тъпчеш. те са, за да подпомогнат правилния режим на хранене и на движение. Кларинолът в кларинол кла 1000 е оригинален. Той е патент на една холандска компания - Lipid Nutrition, която е специализирана в разработването на активни съставки. Техните са едни от най-елитните в света, затова и са много скъпи и малко фирми ги купуват и слагат в продуктите си. В БГ истински кларинол има точно в кларинол кла 1000. другото, което е истинско е Pinnothin в Сасисбелт. Това са двете оригинални съставки на Липид Нутришън, които ги има в БГ.
Аз лично заложих на добавки в моя режим и не съжалявам. Това са Бета3 Сбелт и Сасисбелт. Така избрах и се доверих на тази фирма. Бета3 го пия много време и много ми помогна за свалянето на тия кг дотук. Сасисбелт пробвах една кутия и сега съм на втората. Смятам да ги редувам, докато сваля останалите кг, които съм си набелязала. От време на време, по празници, когато се събираме на повече трапези ползувам и Хитозан.
Това е от моето включване за днес  Simple Smile
 Peace
Виж целия пост
# 9
evita69  миналата година сестра ми пи Редуктил, пак препоръчан от лекари. Ефектът беше едва минус 2-3 кг + ужасна депресия. Направо не беше същата. След като го спря, мигновено си качи кг отново, че и повече.
Виж целия пост
# 10
аз преди години ползвах ябълков оцет + пектин и бях мн-доволна
Виж целия пост
# 11
НЕ пийте хапчетата Лида  Naughty Току що се прибирами разговарях със сигурен източник за точно тези китайски боклуци  Sick Това е китайска отровна гъба,която влияе много зле на организма.Спира ти цикъла.Пращиш от енергия,безсъние,нервничене.Отслабв се-ДА!Но всичко се връща после.
  Тези хапчета ги коментира Киро-Скалата в шоуто на Слави веднъж,че ще направят голям бум и че са изключително опасни.Характерното е,че се предлагат от дистрибутор и става като зарибявка от уста на уста.Жените,които ги употребяват са като някакви сектантки,направо зомбирани  Shocked
  Това са хапчетата,които преди време пиеше Наталия Симеонова.Бях чела някаква статия,е пиела китайската отровна гъба и зарибявала всички край нея.Тази гъба е като наркотик,ходиш като дрогиран.
  Извинявам се за превъзбудения пост,но просто току що се прибирам и погледнах във форума дали са се коментирали тези хапчета и реших да соделя какво разбрах.Не са празни приказки,просто не си съсипвайте здравето за нещо несъстоятелно и безсмислено.По добре с някое друго кило отгоре,но здрава,отпочинала и весела,отколкото
да се тровя с боклуци със съмнителен произход,които нямат нито патент,нито тикет на БГ най-малкото  ooooh!
Виж целия пост
# 12
ди-ди, миналата година лятото вземах Кларинол Кла 1000 и за 1 месец свалих 6кг. Съчетах го с лек хранителен режим, мнооого вода и движение. Изпих само две опаковки и спрях. При втората опаковка смъкнах малко, после четох някъде че организма свиква с тия хранителни добавки. Успях да задържа свалените килограми. И сега пак започнах да вземам Кларинол (от 24.04.) и съм минус 3 кг. Не знам дали е от Кларинол-а или от леката диета, много вода и движение.  Peace
А за тези китайски капсули ми казаха, че са много опасни.  newsm78
Виж целия пост
# 13
Сестра ми живее в Англия и там правихме проверка на Лида. Поискаха ни абсолютно всички данни за тях, понеже точно от там ни съобщиха за ментетата и опасните хапчета. Оказа се, че тези, които ние приемаме не са опасни за здравето и в Англия си имат и регистрация и всичко каквото е нужно, за да се предлагат за продажба и консумация.
Лично при мен безсънието беше само първите два дни. След това всичко си е наред и нямам никакви проблеми. Спя си спокойно, не съм нервна, нито зомбирана, камо ли пък дрогирана, а за сектантството просто няма да коментирам  Simple Smile.
Виж целия пост
# 14
Flores а забелязвала ли си някъкви странични ефекти като запек от Кларинола защото днес една аптекарка ми каза че това ими било страничния ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия