Омазани муцунки.

  • 2 392
  • 31
Днес за пореден път се чудих да се смея или да плача.
Всяко обедно хранене с пюре е равносилно на бой с манджата.
Кажете мами, кога ще почнем да папаме без да се мажем,  размахваме ръчички и без опити точно по време на хранене да говорим?
Вече  си имаме дрешки специално за пюретата  Crazy и не само бебка, а и аз.
Дайте да се посмеем - покажете как изглеждат бебоците по време на хранене.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237853&photo=45
Виж целия пост
# 1
Ох, ужас!!! Като дойде време за обед и полудявам.  ooooh! Мажем навсякъде. Имам чувство, че никога няма да се нахраним спокойно. Преди 3 дена бяхме на почивка и там една мама с детенце на 2г и половина ме успокои, че все още се хранят така.  Confused В момента нямам снимка, но и ние като вас имаме специални дрехи за това премеждие. Борба голяма.
Виж целия пост
# 2
С дъщеря ми постоянно бяхме и двете омазани целите като я хранех,но за сега с малкия нямам такива проблеми.Даже не му слагам и лигавник.Чак не мога да повярвам,че се храни толкова чисто./ами как няма той е като едно малко прасенце всичко лапа нищо не връща на вън./
Виж целия пост
# 3
ето ни и нас на попарка Laughing
Виж целия пост
# 4
боц  Grinning
Виж целия пост
# 5
Блонди направо биеш рекорда за омазване.Много сладко.Това шоколад ли е  Crazy
Виж целия пост
# 6
В интерес на истината като беше по-малка почти нямах проблеми с омазването.Беше голяма лакомия и ядеше всичко с апетит.Но от едно известно време ни налазиха експериментаторски мераци,а и гладът не е вече толкова голям...Понякога косата,дрехите,подът-всичко е в ядене.А направо пощурявам като плясне лъжицата с ръка или си извади с ръка цялото съдържимо от устата и го метне нанякъде... newsm77
Виж целия пост
# 7
Шоколад да, беше намерил отнякъде един бонбон, нищо не изяде, но сътвори голямо изкуство по лицето си  Laughing

Деси, отваря се целия албум, но снимката не, дай само нейния адрес  Peace
Виж целия пост
# 8
И моята щерка е специлистка в омазването по време на ядене.
Ето да ни видите:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5817858
Виж целия пост
# 9
Ето ни и нас!
Още една снимка!
Виж целия пост
# 10
Хоп ето ни и нас  Wink
Виж целия пост
# 11
Ето ни и нас
И още една
Блонди,но важното е,че само покрай устата се е изцапал  Crazy
Виж целия пост
# 12
Ето го и моят хубусник - първо пюре.
Преди една година:

Виж целия пост
# 13
`Деси` не се отваря линкът.

Блонди Малък Пикасо  hahaha абстрактен и уникален. Доста работа ти е отворил този бонбон. А възможно е да си е правил и маска от шоколад.  hahaha

lga малеееееее - а аз се оплаквам,  Joy Joy

Adry Муцуна, коса, блуза - всичко мазилоооооо, а аз си мислех, че като станат малко по-големи се научават да си целят устата  ooooh! Много е нежна.

loni_0902 Вики е сложила цветовете на войната

GrOzNoTo^_^PaTe Алекс е освен омазан и нещо сърдит, моята поне все още гледа виновно.

Ан_Ma не му харесва първото пюре - личи си.

МОМИЧЕТА УНИКАЛНИ СА БОНБОНИТЕ ВИ!!!!
Виж целия пост
# 14
Пюрето му хареса, просто си навря лъжицата
до половината в гърлото  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия