Стегнат корем ?!?

  • 6 808
  • 46
Иде лято.....
Иска ми се да си стегна хубаво коремчето ...
Ходя на фитнес и пия Ел Карнитин, но ми се искаше, ако някоя от вас знае по-ефикасен начин да сподели ...

  bouquet
Виж целия пост
# 1
знам ли,сложи и малко глед и ограни4ения към това?! Grinning
Виж целия пост
# 2
Ми то аз почти не ям / по 1 път на ден /, а пък сладко-изобщо  newsm78
Виж целия пост
# 3
Добавям въртене на обръч Peace
Виж целия пост
# 4
Добавям въртене на обръч Peace

Имах една приятелка, която ги въртеше по много / в цирк / и беше доста закръглена в коремната област, та май и това не помага, но ти благодаря  все пак   bouquet
Виж целия пост
# 5
Добавям въртене на обръч Peace

Имах една приятелка, която ги въртеше по много / в цирк / и беше доста закръглена в коремната област, та май и това не помага, но ти благодаря  все пак   bouquet
Tired пуси, ти уби всичко детско в мен Joy
може да е имала мускули на корема..или бяха сланинки ?
Виж целия пост
# 6
Ми то аз почти не ям / по 1 път на ден /, а пък сладко-изобщо  newsm78

..това ти е грешката.и предполагам това,което ядеш този 1 път.защото,ако както казва6 спортуваш и се храниш правилно(не на 1 път) няма как да не подобриш корема си...с упражнения newsm68
Виж целия пост
# 7
Е, ефектът не идва веднага, дори и с диети. Пък и пусито пише,че иска стегнат корема,а не плосък.
Виж целия пост
# 8
Препоръчвам коремни преси - 40-50 на ден. Стягат и вътрешната и външна мускулатура. Ефектът при мен беше след малко повече от месец -  изписаха ми се дори мускулите на корема. Все пак зависи колко тлъстинки има за сваляне. Wink
Виж целия пост
# 9
аз правя по 600 коремни преси на ден Peace
Виж целия пост
# 10
аз правя по 600 коремни преси на ден Peace
Браво! Невероятна си! Peace

Аз ги правих само по препоръка на лекар известно време, заради стягане на вътрешната мускулатура на стомаха. И толкова ми бяха голям зор. Grinning
Виж целия пост
# 11
Ами в началото е трудно,ако не си правил известно време коремни преси ,но с времето се свиква и малко по малко може да се увеличат, стига наистина да нямаш някакви здравословни проблеми.
Виж целия пост
# 12
Правя коремни преси но малко по-друг вид, от легнало положение но с вдигнати крака, за да не си натоварвам кръста / имам дискова херния и ми е противопоказно да използвам половината уреди във фитнеса, включително и тези за коремните мускули  Rolling Eyes

Колкото до обръчите наистина не помагат
Мога да приложа снимка, но не се вижда добре въпросния корем  Mr. Green

Виж целия пост
# 13
  Хапваш веднъж на ден?
  Раздели въпросното количество храна на 3 части и хапвай 3 пъти на ден.Корема ти ще се пълни по-малко и ще ти е по-плосък. Simple Smile
  Помагат и контрастните душове.Приключвай душа с със хладка вода,насочена на корема ти,това ще кара мускулите там да се свиват. Wink
   Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Селма , благодаря за съвета    bouquet
Ще пробвам задължително !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия