Има ли някой подобен дерматологичен проблем?

  • 804
  • 1
Здравейте ,опитах се да намеря подобна тема ,но не успях дано да не се повтаря.
Ами имам един ,мисля че сложен дерматологичен проблем или поне рядко срещан.За това реших да попитам дали има и други с подобен проблем и дали са се справили с него?
 И така проблемът ми е следния става въпрос за ситни пъпчици на горната ми  устна,които са от доста време вече ,не става въпрос за херпес ,става въпрос за дерматологичен проблем за които успях да намеря всичко в интернет ,но на английски -не успях да си преведа името обаче.Където описват ,че не е нищо за притеснение,няма изяснени  причини за появяването,няма лечение освен един крем или гел които дават за излющване(tretinoin gel),просто чакаш да мине от само себе си ,но изисква страшно много време.На бълг. няма абсолютно нищо или поне не успявам да намеря.Видях поне трима човека вече ,със същия проблем(доста се вглеждам в хората от както се появиха).Ако има и тук хора с подобен проблем, моля да ми пишете.Ходих при лекар, който почна да ме лекува от анемия,съответно ефект никакъв и ми стана ясно,че не съм попаднала на разбиращ лекар(може да ми пишете на лични при кого да отида в Пловдив).Ами това е Благодаря предварително  bouquet ако някой ми пише ,а ако имате въпроси относно описанието на проблема ми просто питайте.
Виж целия пост
# 1
Лоша работа никой нищо не знае по този въпрос Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия