Бебешки и детски рекорди и предизвикателства , да се посмеем и обменим опит !

  • 1 405
  • 21
Без конкурс и наддаване .....  Wink
Искате ли да споделим ?
Забелязвам, че децата понякога ни изненадват с най-различни странни приумици . Показват ни учудващи за нас техни способности или ни изненадват с желания и амбиции.  Peace
Ето давам старт : синът ми преди около месец надигна с лекота паве и даже се поразходи с него  Rolling Eyes
От няколко седмици, дните ни се превръщат в кошмар , в момента в който намери сред играчките си едно пластмасово ботушче / част от Коледна изненада , което някога е било пълно с вкуснотийки/.
На часа се събува и започват неуспешни опити да го обуе, дейност предварително обречена на неуспех / защото размера е точно наполовина на неговия /  Thinking
Ядосва се , сърди се .... иска аз да пробвам да го обувам .... изобщо драмата е голяма  ooooh!
 Grinning
Вие сте !  Party
Виж целия пост
# 1
да следя  Crazy  ще е интересно
Виж целия пост
# 2
Сладка темичка!

Аз и в друга тема го споделих - последното откритие на моят син е, че имам гъдел по стъпалата и щом ми види вдигнати краката веднага тича да ме гъделичка.
А иначе всеки ден ме изненадва със своята наблюдателност - щом чуе, че отварям съдомиялната - директно ми отваря чекмеджето да редя приборите /винаги започвам от тях/. Учудвам се, че знае къде стоят тавите, пасатора. Знае, че прахосмукачката се включва в контакта и тича и ми сочи къде е, да не се объркам нещо.  Laughing
Като се сетя още нещо ще допълвам.
Виж целия пост
# 3
Много хубава темичка.   bouquet

Синът ми всеки ден ме изненадва с нещо ново,взема дрехите от коша с пране и ги слага бавно в пералнята,след това отваря шкафа,взема омекотител и се опитва да налее,със затворена капачка обаче......... Laughing
Понеже съм на диета,се тегля всяка сутрин,ама по бельо и нашият само като види,че си събличам блузата и тича с кантарчето в ръце............... Crazy
За прахосмукачката,и при нас е така,издърпва кабела и се опитва да го включи в контакта.... Mr. Green абе веселба
Виж целия пост
# 4
Дааа, и аз забелязах колко е наблюдателен. Знае щепсела къде се включва, ключовете за какво служат, вади прането от пералнята с една кофа за простиране и т.н. Не бива да ги подценяваме дечковците - това, че не говорят още не значи, че не разбират много неща.
Виж целия пост
# 5
...Аз и в друга тема го споделих - последното откритие на моят син е, че имам гъдел по стъпалата и щом ми види вдигнати краката веднага тича да ме гъделичка. ....

 Grinning
Наистина сякаш крака и обувки е много занимателна тематика за повечето деца  Wink
Като бебе , моя умираше да пробва на вкус всички обувки.
Сега ги пробва истински .... обува ги. Умира да ми събува чехлите и да ми ги обува на мен или на себе си  .
Ако случайно съм полегнала и мерне някъде около леглото чехли , веднага ми ги носи с назидателни звуци  Sunglasses и даже сам се заема да вкара нещата в ред .
Виж целия пост
# 6
За прахосмукачката-дърпа щепсела и го насочва към контакта-добре,че е нависоко и не го стига.А като свърша с чистенето той услужливо натиска копчето и я пуска пак(като през това време вече е избягал до другият край на стаята) ц Laughing

Сутрин като се събуди,а мама още се излежава,взема си обувките и тропа по вратата да излизаме  Crazy
Виж целия пост
# 7
Ох, моят дребчо сутрин ми връчва чорапи (вади от гардероба първите, които му попаднат, може да са и на баща му  Mr. Green) и чехлите и да ставам да си играя с него.  Crazy
Много ме изненада като преди 2 дни докато татито го подхвърляше изведнъж му избяга и започна да дърпа бебето, което кърмех. Искаше баща му да подхвърли и бебето  Crazy.
Иначе с прахосмукачката е факир  Wink.
Виж целия пост
# 8
на 7м само 2 неща го интересуват gsm и дистанционно. Пробвахме с детски, но усети веднага разликата. Купихме най-голямото универсално дистанционно и му дадохме стар телефон. Безумно е, но всеки път щом успее да натисне копче чака резултата в телевизора.

А и от 2 седмици когато се смеем за нещо се смее и той. Заражда се комуникация у дома.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Естествено и моята дъщеря ме изненадва всеки ден с някакво постижение  Wink От няколко дни прави следното-в мига когато си кръстосам краката тя идва,събува ми обувката,сяда да кракът ми и започва да се друса  Joy  Подава ми прането от пералнята когато простирам.Взима четката за под и започва да чисти с нея,бърше пода с мокра кърпа  Mr. Green По-нататък ще допълвам  Peace
Виж целия пост
# 10
....на 7м само 2 неща го интересуват gsm и дистанционно...
О, да  Laughing
Съвременното поколение е технократско  Wink Peace
И ние бяхме така  .... щом докопаше нещо "телефоноподобно" ..... като епилатора ми например  Mr. Green, веднага го залепваше за ухото с подобаващи ситуацията възгласи "ало, ало"  ooooh!
А разлика задължително правят всички ..... между  "фалшивите" и "истинските" ... играчки  Laughing
Виж целия пост
# 11
Много хубава темичка,ето и нашите смешки.Преди време моята приятелка беше на гости вкъщи с нейната бебека и реши да научи моята Ванеска,как да си събува чорапките и да си мерише крачетата.Аз обаче в този момоент не съм била там.Вечерта я изкъпвам и обличам с пижамката,слагам я в леглото и какво да видя:"събува си чорапките и си вдига крачето към нослето и прави физиономии"-скъсагме се от смях с татко и.Друго интересно нещо е:тъй като съпруга ми става рано и я взима,облича и ме оставят да поспя до 8часа поне.След като вече и аз трябва да ставам идва при мен и ми казва:"мама тан(стани),но аз се правя на заспала,тя отново ми се кара със същите думи,аз пак се преструвам.Отива и започва да ми дърпа завивката и ми търси краката да ме гъделичка.
За сега е това,а има още толкова много бисери като се сетя за още ще пиша.
Виж целия пост
# 12
Явно ме е видяла като пущам пералнята.Отива до нея, "избира" си програма и натиска копчето.Тази и наблюдателност, обаче,въобще не впечатли баба и,  като и пусна пералнята почти празна и без прах за пране.
Виж целия пост
# 13
 hahaha Joy
Побут Peace
Виж целия пост
# 14
Някъде беше на 1 годинка и се научи да прави мост. Много й е кеф, особено след баня! Laughing
Дори да е в друга стая, чуе ли детски говор по ТВ-то или любима реклама, скача веднага и тича да види.
Танцува на почти всичко и то от много малка и е много сладка като се кълчи и върти ръчички. Heart Eyes
Сама се научи да се качва на нейния си стол, досега все аз трябваше да я слагам.
Много професионално "работи" с мишката. Щрака копчета и върти средното, все едно наистина прави нещо.
Сама си сменя мелодиите на телефона ми - знае с кое копче.
Всяка сутрин ми взима четката за коса и се "реши". Joy
Качва се сама по стълби (разбира се я пазя отзад).

Много сладка темичка!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия