Показатели, че нещо с бременността не е наред.

  • 2 277
  • 36
Здравейте момичета, имам следното питане - в 14 г.с. съм, до сега нито веднъж не ми е било лошо и не съм повърнала.
Днес се чувствам отвратително  Sick , цял ден ми се вие свят, и ще повърна - никога не съм се чувствала така.

Дали това е показател, че нещо не е наред - може ли на такъв късен етап да започне да ми се гади? чела съм тук из форума, че към този период отшумяват тези проблеми.

Според мен нещо не е наред, мисля да се замъкна в родиният дом за преглед - че и събота, моята си докторка не е в кабинета си.

Според вас, ако недай си Боже  Praynig , бебето спре да се развива или да диша, или има някакъв проблем - какви синптоми трябва да има майката, нещо да 'подскаже' че има проблем?
Виж целия пост
# 1
Вергилия не се притеснявай най-вероятно е от бременността, хапни си нещо диетично и почивай в къщи, можеш да си направиш лимонада от сок от лимон,сода и захар надявам се да ти помогне
Виж целия пост
# 2
За собствено успокоение иди на лекар, но според мен нямаш основания за притеснение.
Радвай се, че си се разминала със неприятните екстри на първите месеци, но е нормално да имаш и дни с подобни неразположения. За виенето на свят - виж как ти е кръвното Peace
Виж целия пост
# 3
За собствено успокоение иди на лекар, но според мен нямаш основания за притеснение.
Радвай се, че си се разминала със неприятните екстри на първите месеци, но е нормално да имаш и дни с подобни неразположения. За виенето на свят - виж как ти е кръвното Peace
Peace и лека бременност!!!
Виж целия пост
# 4
Вергилия, и при двете бременности на мен почна да ми става лошо след 12-та седмица, въпреки че трябвало уж от самото начало да усещаш гадене. Явно при някои жени става по-късно. По принцип може да ти прилошава, до малко след като почнеш да усещаш бебето, а това е около 16-17 седмица ил ималко по-късно.
Ако има нещо с плода, ще почнеш да кървиш. Това е симптомът.
Виж целия пост
# 5
Ако неразположението ти продължи най-добре се обади на наблюдаващия те лекар. Няма ли начин да го потърсиш на мобилен телефон?
Но не си представяй най-лошото; успокой се; мисли позитивно и дано бързо да отшуми гаденето.

Лека бременност!
Виж целия пост
# 6
За собствено успокоение иди на лекар, но според мен нямаш основания за притеснение.
Радвай се, че си се разминала със неприятните екстри на първите месеци, но е нормално да имаш и дни с подобни неразположения. За виенето на свят - виж как ти е кръвното Peace
Peace може да има изригване...мен ме ловеше Close
Виж целия пост
# 7
Кървене, болки, контракции (раждала си, знаеш какво е контракция).

Все пак един преглед не е излишен, за да се успокоиш  Hug
Виж целия пост
# 8
За собствено успокоение иди на лекар, но според мен нямаш основания за притеснение.
Радвай се, че си се разминала със неприятните екстри на първите месеци, но е нормално да имаш и дни с подобни неразположения. За виенето на свят - виж как ти е кръвното Peace
И аз така мисля.Не се притеснявай.В понеделник иди на лекар ако все още си така.Повърни ще ти олекне.
Виж целия пост
# 9
Самото гадене и това, че ти е лошо не е показател за проблеми с плода. Много майчета се чувстват зле до края на бременността.
Наистина, момичетата са прави, отиди при твоята лекарка да те види, мисля, че ще се успокоиш.

Лека бременност!   bouquet
Виж целия пост
# 10
Лека бременност и по-малко паника.Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Не се тревожи,няма защо!Имам колежка на която в 3 или 4 месец започна да й става лошо.Така че не си само ти,спокойно.А на дъщеря й нищо й няма-едно прекрасно,здраво дете. Hug
Виж целия пост
# 12
Според мен няма нищо притеснително.
Виж целия пост
# 13
Според мен няма нищо притеснително.

И според мен. Гаденето не е симптом за ставащо нещо лошо с плода  Peace
Виж целия пост
# 14
 Hug благодаря ви, значи за сега ще си спестя ходене до родилния дом.

мъжа ми ми мери кръвното - долната граница била някъде 40  Shocked , е той не е специалист, но някъде там явно.
пак ми е зле като цяло, направи ми кафе, и ми реже лимони  Crazy


егати, аз мислех че се размина вече с кофти нещата,  а то  Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия