София - кв. Хаджи Димитър - 2

  • 20 392
  • 300
supermama Списък на Софийските мами от Хаджи Димитър
с техните бебоци, порастнали бебоци и дечковци


Аня - Емануил, род. 17.04.2005 и Данаил, род. 24.09.2007
ва ни ла - Миа, род. 26.05.2006
Сани - Алекс, род. 14.05.2007
Шаманката - Александър, род. 30.10.2006
daniela75 - Сара, род.
Dori - Алекс, род. 16.04.2005
galaUSA - Александър, род. 30.11.2003 и Момчил, род. 27.06.2007
ekaterina II - Ивайло, род. 21.02.2007
kiara 77 - Петя, род. 16.06.2007
LEI - Валери, род. 12.08.2006
macata  - Магдалена, род. 03.01.2008
Moon-flower - Виктор, род. 15.06.2006
ninina - Ирен, род. 15.03.2007 и Алекс, род. 08.04.2008
ralitsa_t - Кристиян, род. 07.11.2007
saxophone - Яна, род. 03.07.2008
tania_ark  - Никола, род. 17.05.2006
Виж целия пост
# 1
Пу първа в новата тема.
Записах се и в старата.
Аня с какво лекувате конюктивита? Че от една седмица и ние го лекуваме с Максидекс в очите и в носа ама още си има гурли.
Признавам че не съм чела много добре препоръките в старата тема за лекар, та ако може набързо да ми препоръчате някой в поликлиниката може би. Дръжков не го харесвам, при Андонова бяхме отписах го, преместих го в 17-та поликлиника и там се оказа грешен избор  Confused Другия месец искам да го местя та затова ще съм благодаряна.
В квартала като се наложи го водя на частно при Мирчев. Ей на днес го води мъжа ми защото кашля като магаре и температура - абе всички екстри Sad
Виж целия пост
# 2
Аня с какво лекувате конюктивита? Че от една седмица и ние го лекуваме с Максидекс в очите и в носа ама още си има гурли.
Тобрекс. И предния път (преди почти година) пак с него, и пак така седмица сигурно, но ние късно се усетихме, че е с конюктивит (след ден-два, мислихме, че си е хвърлил пясък в очите и затова са зачервени), а и тогава хич пък не даваше да му капем капки и реве и то почти нищо не влизаше.

За педиатър - писах в миналата тема, но да кажа пак - ние сме при Калинка Йорданова в поликлиниката на Сухата река (все забравям кой номер беше) и сме много доволни. Другия месец и с мъжа ми ще се преместим при нея.
Виж целия пост
# 3
Аня Simple Smile много благодаря за отговора. Май 18-та поликлиника беше там, близо до общината нали или се бъркам newsm78
За колко дена ви мина конюктивита?
Виж целия пост
# 4
Аня Wink много благодаря за отговора. Май 18-та поликлиника беше там, близо до общината нали или се бъркам newsm78
Да, тя е.

Ами миналия път доста време отне, защото не даваше да му слагаме. Сега повече разбира като му обяснявам, да видим (днес сутринта го водихме, снощи нищо му нямаше на очичките, или поне ние не сме забелязали).
Виж целия пост
# 5
a цоп и аз Wink Flutter

ван, много ти ходи право и на тебе гледам!!!

а с каква боя се правиш, много хубав тон си докарала! Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
ван, много ти ходи право и на тебе гледам!!!

а с каква боя се правиш, много хубав тон си докарала! Heart Eyes
Mерси. Flutter Blush
To беше за тържеството за РД на Емко, сега пак съм с рошавата си глава. Laughing

За боята не можеш се докараш като мен  Mr. Green, щото е боя в/у боя. Нали бях бяло руса, пробвах да я потъмня (при фризьорката), то стана мише-сиво  Sick, тя ме пооправи с нещо. После смесих 2 бои на Фара (вече сама), но не помня кои номера бяха, последната е натурално русото на Престиж (215).
М/у другото съм приятно изненадана от бълг. бои, много повече ми издържа цвета, май е вярно, че са правени за косъма на българката. Thinking
Виж целия пост
# 7
Запис. Mr. Green

Така и не намерих бременна жена от Хаджи Димитър...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
не мога да се сдържа момичета,ще ме извините ама днес си разхождах синчето пред европа и още веднъж ми направиха впечатление мами пушачки в едната ръка цигарата в другата води прохождащо бебче и някъде там си оставила кафето грозно е,че така през пръсти някак си се занимава с бебето,между другото,грозно е че го опушва,грозно е само да се наблюдава от страничен наблюдател,и аз съм пушила и против кафето нямам нищо,но разберете детска площадка и цигари ма хич не се вписват аго гледам наред и на герена и тук. Детето иска да се пързаля на пързалката тя го подхваща под мишници като естествено в едната ръка продължава да кади цигарата и дима влиза в оченцата и носленцето на детето Shocked
Виж целия пост
# 9
Пу първа в новата тема.
Записах се и в старата.
Аня с какво лекувате конюктивита? Че от една седмица и ние го лекуваме с Максидекс в очите и в носа ама още си има гурли.
Признавам че не съм чела много добре препоръките в старата тема за лекар, та ако може набързо да ми препоръчате някой в поликлиниката може би.


Мирчев вече работи и с направления. ПРепоръчвам ти д-р Сепаревска от 23та поликлиника..
ekaterina II,с това няма как да се пребориш. Аз не пуша,но всички майки си отговарят за децата.Виж ако пуши и влиза в очите на моето,тогава се намесвам да го
преместя. Така е по принцип-100 непушача биха се съобразили с 1 пушач,но не и обратното. ...
Аз какво ,съм виждала по градинки ти...това е нищо.НО те разбирам защо се възмущаваш. Hug

Аня Wink, днес май те видях в ФФ? Ти ли беше .Беше ме срам да викам по теб "Ехоо ти ли си еди коя си..." Embarassed Embarassed


ГалаЮСА , А май с теб бяхме и Ива Пред Европата в четвоъртък,,,,,,,,,,,така и не те питах отн срам... Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 10
Аня Wink, днес май те видях в ФФ? Ти ли беше .Беше ме срам да викам по теб "Ехоо ти ли си еди коя си..." Embarassed Embarassed
Да, бях там към 12 и нещо. Трябваше да се обадиш Simple Smile, въпреки че и аз на твое място бих се колебала, особено като не съм сигурна. Embarassed Но аз като съм с 2те деца (особено в магазин) съм много разсеяна, че баткото обича и той като майка си да пазарува и взима какво ли не от рафтовете Crazy и май много често викам след него. Embarassed

Пък за пушенето - аз само веднъж-два пъти да съм виждала майки в парка да пушат. Не съм пушач, би ме подразнило ако пуши с/у моите деца, иначе всеки сам си решава. Аз и кафе май никога не съм пила в парка на пейката, предпочитам вкъщи, 3 минути спокойствие само за мен. Wink
Виж целия пост
# 11
а ванче, няма руса да ставам цялата, може кичури... сега съм кестенява, ама с падането ан боята идва леко червенеещо , та трябва да го матирам. инак кажи за пресата каот си нацяло руса не ти ли се изтощава или ти рядко..?
Виж целия пост
# 12
Ами аз се суетях пред клетките че не работят.И си оставих нещата при една от касиерките.Другия път ще ти се обадя. Party
Виж целия пост
# 13
Тя фризьорката със сешоара изправя, никога не съм я виждала да ползва преса. А и това ми беше първият път да я изправям (а и веднъж преди време след едно подстригване, но се измих същата вечер). Иначе изтощава много, сестра ми по едно време доста често се изправяше и сега все й цъфти косата (хем не я боядисва).

а ванче, няма руса да ставам цялата,
Аз се шегувам, щото вече и аз не помня какъв микс от бои ми е на главата. Laughing
Виж целия пост
# 14
Ами аз се суетях пред клетките че не работят.И си оставих нещата при една от касиерките.Другия път ще ти се обадя. Party
Сещам се, аз тогава вече плащах и отидох да си взема моите неща от клетката. Чух се някой се ядосваше, че няма ключета (ама те наистина половината клетки или нямат ключета, или ако има такива не работят), но вече бях и много изморена и хич не й погледнах. Rolling Eyes

Това ти ли си на аватара, друг път да се оглеждам? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия