ЧДГ Бояна - моля за отзиви

  • 2 260
  • 3
Здравейте, не намерих достатъчно информация за тази детска градина, моля ако има майки с дечица в тази детска градина да споделят. Директорката ми направи добро впечатление, разговаряхме около час, само 6 дечица са, таксата е много прилична, спалните помещения на малките бяха чистички, стаите за игра също или поне това, което видях. Дворчето е много малко и е с лице към улицата, но поне не е паркинга на някой блок... newsm78
На фона на всички други детски градини в тези райони - Гоце Делчев, Манастирски ливади, Бъкстон, Борово, Крсно село, помещаващи се в партерните етажи на жилищни блокове или в порутени къщи с мръсни пердета мисля да запиша сина ми там от края на юни, т.к спешно трябва да тръгне на на градина. Разбрах, че малките ще се в съседна къща, която ремонтират в момента.
Моля за повече информация  Praynig
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми ходи там, но е в голямата група. Доволна съм, много даже. Въпреки малкия двор и шумния булевард(между другото, отвреме-навреме ги водят на една близка голяма поляна до резиденцията). Усещам отношение, знаят вече много за детето, винаги когато поискам, получавам изчерпателна информация какво е правило през деня, къде му е силата, кое не му върви и т. н.. Между другото, когато избирах градината, най-много се впечатлих от това, че беше първата градина, в която ми казаха, че важното за тях е интелектуалното развитие на децата... а не ме зашеметяваха със завеси и креватчета(те са си спретнати, де).
Можехме да кандидатстваме за следващата година за държавна градина, но решихме да останем в тази ДГ.
Ако пишеш какви точно подробности те интересуват, ще гледам да отговоря сравнително бързо.
Виж целия пост
# 2
Nova-Noveni4ka много благодаря  Hug
Интересувам се от заниманията при мъничките, защото ми казаха, че чуждоезиковото обучение е само при по-голямата група, имаш ли информация с какво ги занимават  newsm78
Виж целия пост
# 3
За съжаление не знам, защото дъщеря ми тръгна там доста голяма, направо в голямата група. Мисля че във форума има една майка, чието дете е в малката група, но не знам как можеш да я попиташ, ако сама не се включи тук (не я познавам лично).
Иначе в голямата група ги занимават по Моливко, имат часове по английски, по музика и по керамика. По желание, с допълнително заплащане, има плуване (возят ги до друга ДГ с басейн), а през зимата - 5 дена ски училище.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия