клиника Каспела-Пловдив

  • 130 607
  • 81
# 15
И моя мъж го оперираха март месец от полип в синуса, оперира го д-р Крема, на същия ден си бяхме в къщи, а на следващият на работа. Страхотни специалисти.   bouquet
Виж целия пост
# 16
и аз съм от доволните,и то от много доволните!по обгрижване на пациента и внимание изпреварват "токуда"!
мен ме оперира доц.росен димов!възхитена съм от професионализма,добротата,разбирането...
Виж целия пост
# 17
И на нас ни предстои операция на 3-те сливиците на малката при доц. Дойков в "Каспела".
Дано всичко да е наред !  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 18
Аз също съм ходила при д-р Крема и съм с отлични впечатления. Нямах сериозен проблем, както се оказа, но следвах съветите и всичко се нормализира.

Много добри отзиви съм чувала за д-р Джамбазов, но когато се обадих на мобилния му, каза, че никога не е работил в 'Каспела'. Скоро ли е започнал? Дано не се налага да го търсим де.  Simple Smile
Виж целия пост
# 19
оперирах се за полипи в синусите .възхитена съм от работата и вниманието на доц. джамбазов,доц.дойков и д-р крема.
Виж целия пост
# 20
Имате ли представа дали операциите за трета сливица,които се правят в Каспела,се правят по безкръвен път?Четох,че от 2007г. болницата разполага с ултразвуков скалпел за безкръвни операции на сливици и понеже на 5 март предстои да вадим третата сливица на сина ми,се чудех дали операцията ще е безкръвна? ThinkingСлед 2 седмици ще се видя отново с д-р Кулов(той ще ни оперира) и ще го попитам,но още сега исках да получа повече инфо?Мерси предварително. Peace
Виж целия пост
# 21
niakoi da mi dade nomer na dr.kulov?
Виж целия пост
# 22
незнам за вас,но моето мнение за този лекар е кръгла  0
Виж целия пост
# 23
Здравейте,
отзиви някой да има от оделението по Гастроентерология? По-специално се интересувам дали правят ехография на черен дроб.
Виж целия пост
# 24
Здравейте,
дали някой може да ми каже как протича операция за отстраняване на полип в носа в Каспела и дали се заплаща.
Интересува ме също така болничини за какъв период от време се издава след операцията.
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 25
За д-р Кулов мога да кажа хубави  и не дотам хубави неща. Преди 2 г.оперира сина ми от полип в носа.Е доволен е.Ходихме в частния му кабинет с направление,след това в болницата по клинична пътека и нищо не плащахме на ръка.Една приятелка пък й взели 150 лв,за същата операция.Клиниката е добра,с хубави стаи,снахата пренощува с него след операцията.След няколко месеца обаче ушите на сина ми имаха нужда от промиване.Доктора го направи и поискал повече пари за тази услуга,пак с направление.Когато сина ми казал,че носи само 2.40 лв за потребителска такса,доктора казал,че няма нищо и без това процедурата я направил с по-малко лекарство #2gunfire
Виж целия пост
# 26
да попитам тази клиника като е частна дали за нея важи това че няма да се правят операции сега като има епидемия? самнявам се защото е частна и никой неможе да ги задължи дане правят планираните операции?
Виж целия пост
# 27
попитай ги.
http://www.kaspela.com/info/
Виж целия пост
# 28
здравейте  бихте ли ми дали малко инфо за д-р Кулов специалист УНГ ''Каспела"" предстои ми операция на сливиците при него, а аз малко се притесняжам.мерси предварителноо  Simple Smile
Виж целия пост
# 29
и аз искам да знам повече за д-р Кулов,защото ми предстои операция на сливиците и сме се насочили към него.някой били споделил дали е доволен от него.Съседите и техни познати били при него и казаха,че са изкл. доволни от него,но аз искам да чуя още мнения?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия