Стомашни проблеми- помагайте

  • 1 572
  • 5
Здравейте,

Не знам каде да пиша, в смисъл в кой форум за това реших да опитам тук. От около август 2007 имам проблеми със стомаха. Изведнъж ми става много тежко, даже сякаш ми се повдига, чевството е подобно, но не точно. Става ми тежко тежко и се налага да как да кажа някакси успявам да си свия мускула на корема, което притиска стомаха, зада успея да се оригна. Но сред това ми минава само да митута- две. И после пак същото. Като съм легнала ми минава. Лятото беше много зле, направо не можех да стоя права, но после като че ли поодмина ,смисъл не е много силно. Изпитвам тежест малко- по надолу от гръдната кост.  Но не съм повръщала в следствие на това. Понакога дори кашлям, но това е кашлица като при повръщане, т.е. опитвам се да изкарам въздуха от стомаха навън. Не знам колит ли е какво, но няма болка, нямам киелини нормално ходя до WC. Само например 1 път в месеца ми се случва например през нощта внезапни колики и разтройство, но на другия ден е сякаш нищо не е имало. Но аз от малка съм така, смисъл правя ги тези колики от време на време, явно имам слаби черва. Но никога не ми се е случвало това със стомаха. Много е неприятно, не боли но е кофти, усещам,че няма да повърна, но чувството е подобно. Чести оригвания с 2 думи. Моля ако някой е имал същите проблеми да сподели какво е това. В сряда съм на доктор, ще видя и той какво ще каже. Наистина признавам си не съм много редовна в храненията, но кой в днешно време е? Забелязала съм че ако ям по- пикантна храна чувството на дискомфорт е по-силно, но не чак толкова много.  Много ще съм благодарна ако накой сподели опит ва това отношение. Благодаря предварително. Дано не е сериозно. 
Виж целия пост
# 1
Гастрит!
отивай на д-р и ехограф на корема!!!
Виж целия пост
# 2
Не съм лекар, диагноза не мога да поставя.
Направи си изследване с ехограф.
Аз имам прегъната жлъчка, когато имам криза ме боли под ребрата. Г/д така както и теб.
Гастрит нямам.
Виж целия пост
# 3
не ми звучи като гастрт  Thinking Дали е възможно да е някакво хранително разтройство, или пък някаква непроходимост?
най-добре виж какво ще ти каже лекаря. после пиши.
стикам палци да няма нищо сериозно   bouquet
Виж целия пост
# 4
Записвам се да следя темата,защото и аз съм по този начин от около 2 месеца и незнам какво става..Все се каня да ида на лекар,но покрай малката все нямам време за мен  Sad
Виж целия пост
# 5
Здравейте,

Аз нямах време да отида на доктор, но открих че като че ли малко поизчезна неприятното чувство. Това ме навява на мисълта, че може би е нервен стомах, защото в деня, когато беше най- силно се бях ядосала на шефа ми, при това много и бях много нервна тогава. Освен това тъй като работя на PC си взех да пия Боровинка за очите и случайно виях, че в листвката пише че "Боровинката повлиява благоприятно на състоянието и функциите на стомашно- чревния тракт". Така ,че може и това да е допринесло. Това, разбира се не изключва ходенето ми на доктор, което така или иначе съм решила да осъществя, но явно ще е по- нататък. След като отида пак ще пиша.   Hug     
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия