Как перете кошарката

  • 475
  • 7
Здравейте момичета,
Не знам дали темата е за тук и ако не е, предварително се извинявам. Някоя от вас прала ли е от тези преносимите кошари? Ако я изпера само със сапун и мокра кърпа - може да остане на петна, а ако я изпера с голямо количество вода - металните части могат да ръждясат.Кошарата е нова, просто не ми се вижда много хигиенично да не я изпера изобщо.Посъветвайте ме, ако някой има опит. Предварително благодаря
Виж целия пост
# 1
Кошарката за сега не съм я прала, но повивалника го пера точно по начина който описваш. Ако се наложи и нея така бих изпрала.
Другия вариант е отшиваш, вадиш тръбите и переш, но си е бая играчка и лично аз не бих го направила.
Виж целия пост
# 2
кошарата за игра ни е на бретони от тези 1м./1м. материалите са шушляк,мрежа и алуминиева конструкция .Прала съм я няколко пъти с бебешки сапун и мека четка нямах проблем.
Противно на мнението ми за продуктите на тази фирма кошарата се оказа изключително качествена.Много я ползваме а не е мръднала.

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1350
Виж целия пост
# 3
Аз съм я прала с препарата за миене на чинии и с течен сапун-не съм имала проблем Peace
Виж целия пост
# 4
кошарата за игра ни е на бретони от тези 1м./1м. материалите са шушляк,мрежа и алуминиева конструкция .Прала съм я няколко пъти с бебешки сапун и мека четка нямах проблем.
Противно на мнението ми за продуктите на тази фирма кошарата се оказа изключително качествена.Много я ползваме а не е мръднала.

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1350
Нашата кошара е същата, не съм я прала. Алекс преди я ползваше само за игра, спи си в дървената. Пък сега я използваме основно за играчките. Обаче не мисля, че е проблем да се изпере с четка или гъбичка и препарат. Не би трябвало, според мен, да стане на петна, ако се мине хубаво и навсякъде.
Виж целия пост
# 5
Позачудих се .... не съм я прала, не ми е хрумвало дори  Thinking
Само да се бях сетила, че мога и такава работа да си намеря, обезателно бих намерила начин  Mr. Green
"Позапирала съм" горните ръбове по времето когато най-интезивно му растяха зъби, защото намираше сина ми за облекчаващо зъборастежа да си ги почесва именно там и се появяваха остатъци от мляко или каквото е ял .
Ще следя да видим , как да перем  Wink Peace
Виж целия пост
# 6
И ние имаме такава кошара,но не ми е хрумвало да я пера.
Виж целия пост
# 7
И ние сме с така кошара и изобщо не ми е хрумвало да я пера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия