болки ниско долу

  • 568
  • 6
Здравейте цяла вечер съм със болки ниско долу наподобяващи менструални които са на моменти доста силни но и кратки-за секунди и отминават и след време пак се започва Shocked Има ли вероятност това да са контракции след като не усещам стягане на корена може и да го има това стягане но аз да не се сещам, корема ми е каточели малко по-твърд но не ме боли.  Другото е че имам доста усилено течение толкова че чак бельото ми е мокро  ooooh! това тапата ли е - бяло прозрачно е. Кажете кокво да правя да се обаждам ли на доки или да изчакам  newsm78 - ВИЕ как бихте постъпили на мен ми и за първи път 
Виж целия пост
# 1
Не е тапата!Аз си го имам през цялата бременност,но знам че преди раждането се засилва.Повечето раждали мами казаха,че родилните контракции няма как да се объркат.
Виж целия пост
# 2
elena_elena марш към болницата Grinning

Леко и безпроблемно раждане ти желая Hug
Виж целия пост
# 3
elena_elena марш към болницата Grinning

Леко и безпроблемно раждане ти желая Hug


 Peace Раждаш миличка. Звънкай на доки и леко раждане Hug
Виж целия пост
# 4
Още ли си тук Wink?
Хайде, леко раждане и здраво бебче да гушкаш след малко Peace!
Виж целия пост
# 5
И моите болки така започнаха не вярвах ,че раждам докато не ми падна тапата слузесто -кървениста.Постъпи в отделението без никакво разкритие  лекарката ми пукна мехура и така започна раждането .Леко и безпроблемно раждане ти желая.Ще чакам отговор Wink newsm10
Виж целия пост
# 6
мисля, че раждането е започнало newsm44. Тичай към болницата, пък ако не е това те ще те върнат (ако нямаш разкритие). Айде леко Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия