Кралимарка мина само на кюфтета

  • 768
  • 4
Това е положението! заминахме една седмица без Кралимарка - да починем. Цедих, за да не ми спре млекцето, но като се върнахме - бебка беше забравила как се суче!

Хем чувствам известно облекчение, хем ми е малко мъчно... Та исках да ви споделя, че вече не съм кърмачка, а дъщеричката ми - вече не е кърмаче.
Също така тук искам много да благодаря на всички вас, които ми помагахте през тази една година! Кралимарка предпочиташе млекцето вместо кюфтетата единствено и само благодарение на вас!

  bouquet
Виж целия пост
# 1
Поздрави на Кралимарка и на бившата Кралимилка (фон Ламя Спаска) от мен Grinning
Всяко хубаво нещо си има край, сега пък можеш да се напиеш  Laughing
Надявам се да ни навестяваш, защото твоето чувство за хумор ще ни липсва повече, отколкото маминото млекце на Кралимарка Grinning
Виж целия пост
# 2
Целувки на Амалия и на теб, НеСпаске Grinning
Хубаво е, че бебка е бодра и приема всичко леко. Ще ти мине тъжното Simple Smile Погледни от положителната страна: ти й предложи всичко от себе си и тя расте весело и доволно дете Simple Smile Не е ли това оптималният вариант?
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви още веднъж!
  bouquet
Виж целия пост
# 4
Хехе, Малката Ламелия е вече пораснала девойка!
Честито некърмачество и първи летни коктейли  Heart Eyes
На другия купон поне няма да има повод да избягаш рано, защото няма да се оправдаваш с кърмене  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия