Асамблея "Знаме на мира" 2008

  • 1 728
  • 15
Знае ли някой кога ще се провежда асамблеята тази година и къде?Много искам да заведа дъщеря ми.Аз самата никога не съм ходила.
Виж целия пост
# 1
Не бях чувала за това мероприятие. И на мен ми е интересно да знам кога ще е. На времето съм участвала и беше много вълнуващо.
Виж целия пост
# 2
Ние сме ходили. Готино е.
Миналата година май нямаше. Понякога се прави в друг град, Обикновено е на "Камбаните".
Виж целия пост
# 3
Доколкото знам е около 1юни.На Камбаните.Едно време беше много готино.Последните години е доста скромно.Рисунки на асфалт,някоя и друга песен.Иначе на мен ми харесва идеята,но явно не се намират спонсори за детски празници.
Виж целия пост
# 4
Участвала съм в Асамблея "Знаме на мира", когато бях малко момиченце. Преживяването беше изключително вълнуващо за мен и всички мои връстници. Големите камбани, усмихнатите деца с дръпнати очи или такива с много руси коси, малките черни африкански приятели, рисунките, музиката. Беше едно малко вълшебство.
Сега времената са други. Децата ни едва ли биха се развълнували толкова от една Асамблея, колкото се вълнувахме ние навремето. Едва ли и организацията ще има нещо общо с първоначалния замисъл. И да заведа детето си днес знам, че само ще загубя в себе си очарованието от истинската Асамблея, която пазя с години.
Виж целия пост
# 5
gabiplus, браво - значи си била страхотно дете.   bouquet Simple Smile

Аз съм водила моя син. Може би ще се разочароваш, но да ти кажа честно вече няма почти такива събития и за днешните деца също е преживяване.   Hug Наистина!
Виж целия пост
# 6
http://www.vvitalis.com/index.php?p=view&page=772
Виж целия пост
# 7
Аз съм била на асамблея през 1985, беше много вълнуващо, но наистина беше със сериозна организация - част от целия му смисъл беше да бъде международно, да събира деца от цял свят. Съмнявам се, че без държавна подкрепа (или подкрепата на голяма международна организация) е възможно такова нещо.
Виж целия пост
# 8
ЗДР! Мили МаМи
Асамблеята тази година е в Казънлък, ако не се лъжа newsm78 и учудващо за мен, докато се рових по форуми тя започва да си възвръща онази слави от миналото. Но аз искам да ви помоля за нещо др Praynig. Никъде не открих песничката която съпровожда това мероприятие. Ако ми пратите някакъв линк ще съм ви много благодарен. Аз съм малък и не съм израстнал с тези неща но въпреки всичко много ми се иска да се снабдя с тази песничка. Ако някой ми каже поне точното заглавие ще е суер. Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 9
С тази асамблея навремето само ни баламосваха. Много рядко деца от градовете извън София имаха възможност да отидат. Само пускаха разни глупави конкурси и накрая пак само  софиянци намазваха. Или в краен случай детето на някой другар-партиец от града.
Виж целия пост
# 10
Никога не съм участвала в Асамблеята, понеже бях доста малка, когато я имаше. Но от това, което съм гледала и чела за нея, е била много интересно и грандиозно за времето си събитие.  Hug Хубаво ще е, ако отново я има.

ЗДР! Мили МаМи
Асамблеята тази година е в Казънлък, ако не се лъжа newsm78

Да, в Казанлък ще е, чух по новините.
Виж целия пост
# 11
мисля че тази година ще има асамблея на камбаните на 07.06.08
Виж целия пост
# 12
С тази асамблея навремето само ни баламосваха. Много рядко деца от градовете извън София имаха възможност да отидат. Само пускаха разни глупави конкурси и накрая пак само  софиянци намазваха. Или в краен случай детето на някой другар-партиец от града.

И аз съм на това мнение, събитието беше за богоизбрани. Ако на някой му се е струвало много по-яко отколкото може да стане сега, то е защото не ни пускаха никъде да пътуваме и нямаше къде да видим иначе толкова деца от други страни. Затова и е било супер голяма работа, защото нямахме нищо и не бяхме свободни и само когато трябваше да правим демонстрации пред света, само тогава не се жалеха никакви средства. На мен само неприятни асоциации ми навява. Жени Живкова, която се занимава с тази организация, според мен не би трябвало толкоз усилено да напомня коя е, как е живяла и колко се е облагодетелствала от режима. На нейно място бих се държала по-ненатрапчиво.
Виж целия пост
# 13
http://www.kazanlak.com/rose-fest/
аз до сега не съм била на асамблеята. Миналата година се паднах в болницата беменна. Вече с бебата родена, ще я заведа. Много обича малки деца, а там ще има много, също и от дома за изоставени деца в с. Бузовград ще водят дечица и предполагам,че ще е много хубаво. Така че не знам за Камбаните в София, но в Казанлък на 07.06.2008 ще има  Hug
Виж целия пост
# 14
С тази асамблея навремето само ни баламосваха. Много рядко деца от градовете извън София имаха възможност да отидат. Само пускаха разни глупави конкурси и накрая пак само  софиянци намазваха. Или в краен случай детето на някой другар-партиец от града.

И аз съм на това мнение, събитието беше за богоизбрани. Ако на някой му се е струвало много по-яко отколкото може да стане сега, то е защото не ни пускаха никъде да пътуваме и нямаше къде да видим иначе толкова деца от други страни. Затова и е било супер голяма работа, защото нямахме нищо и не бяхме свободни и само когато трябваше да правим демонстрации пред света, само тогава не се жалеха никакви средства. На мен само неприятни асоциации ми навява. Жени Живкова, която се занимава с тази организация, според мен не би трябвало толкоз усилено да напомня коя е, как е живяла и колко се е облагодетелствала от режима. На нейно място бих се държала по-ненатрапчиво.
Това не е вярно, имаше квоти по градове. От окръжен град пращаха десетина деца, поне от Добрич бяхме толкова. И не съм била богоизбрана, нито пък другите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия