приятелката ми реши да маха бебето моля помогнете да я разубедя

  • 2 497
  • 44
каже те как да я разобедя тя иска да махне бебето уж че не била готова за това но не е така майкаи вчера почна да и крещи и днес ми го каза моля би умолявам ви да ми помогнете как да я накарам да го задаржи аз съм финансово стабилен има къде да се живеее така че това дете ще баде много добре гледано надявам се приемете темата ми на сериозно вчера видях че сте писали много на моята приятелка
Виж целия пост
# 1
Ти не можеш да я убедиш, а как ние да го направим?
Виж целия пост
# 2


 Останах без дъх докато ти изчета постинга Simple SmileКажи на колко години сте?Извинявай, но оставам с впечатлението, че сте малки?Греша ли?
Виж целия пост
# 3
аз съм на 23 а тя на 21 бебенцето е в 8-ма седмица много го искам
а нея щяло да я баде срам че е бременна че била глупачка и е забременяла
Виж целия пост
# 4
 newsm78
Нали уж ти беше бременна и се чудеше дали да ходиш на бригада или не?
Сега пък и приятелката ти?
...
Хайде, стига глупости.
Каква точно е идеята ти? Да заформиш спор ЗА или ПРОТИВ аборта или си някоя позабременяла тийнейджърка, която се чуди как да си оправи кашата, или просто се забавляваш от реакциите на майките тук???
Виж целия пост
# 5
да така аз съм приятелят и
моята приятелка вчера пусна темата за бригадата и сега иска да си маха бебенцето а аз искам да я разобедя
Виж целия пост
# 6
Амиии, в такъв случай, вместо да пишете теми и да се чудите, вземете и поговорете като големи хора /все пак, не сте деца/ и вземете правилното решение за вас двамата. Никой тук не може да вземе решение вместо вас, нито да убеди майка й да приеме спокойно една подобна новина. Ти и тя сте единствените, които могат и трябва да вземат решение за живота на детето си!
 Peace
Виж целия пост
# 7
вместо да пишете теми и да се чудите, вземете и поговорете като големи хора /все пак, не сте деца/ и вземете правилното решение за вас двамата. Ти и тя сте единствените, които могат и трябва да вземат решение за живота на детето си!
 Peace


И й кажи, че може би за по-голяма глупачка ще я сметнат, ако слуша за такива неща майка си!  Wink
Виж целия пост
# 8
Приятелката ти явно е много зависима от майка си, но не сме ние тук хората да виним който и да е било в каквото и да е било...

Аз съм омъжена и нашата бъдеща бебка е планирана, но въпреи това, когато разбрах, че съм бременна почти се ужасих за около 1-2 часа. Просто ми беше много нереално, страшно, пък и тя, миличката да вземе да стане от първия опит  Heart Eyes

Мъжът ми много ме подкрепи в тези първи моменти да осъзная какво става, самият той ммноооого иска бебче и ми каза следното: "Ако ме обичаш и искаш да си имаме дечица, то няма нищо страшно в това, че ще станем мама и тати на това бебче..." Излишно е да казвам колко съм щастлива в момента и с какво нетърпение я очакваме!

Съветът ми към теб е да откъснеш приятелката си от настоящата среда за малко - заведи я някъде, където да поговорите двамата, обясни и какво чувстваш и я увери в това,  че ще бъдеш винаги до нея... Ти си знаеш какво точно да и кажеш, но ти пожелавам да успееш да стигнеш до сърцето и и всичко с вас да се нареди  Hug!

Пиши после какво се е случило и успех!

Виж целия пост
# 9
Уж пишете двама души с един ник,ама правописните ви грешки са едни и същи.  newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз до колкото прочетох девойката стигна до решение. Само не се ебавайте с мамите Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Вчера си изказах мнението по въпроса.Ти ако си мъж на място ще тропнеш на масата.Постави и въпроса или ти или майка и.Щом искаш толкова това бебе постави и някакво условие така че да не може да откаже.Поговорете като големи хора.Успех и дано го задържи.
Виж целия пост
# 12
Уж пишете двама души с един ник,ама правописните ви грешки са едни и същи.  newsm78
Май са един и същи човек!  Peace
Виж целия пост
# 13
щом не го иска бебето, да го маха
Виж целия пост
# 14
 Joy hahaha Безумен правопис. И в двата поста.
Това за годините сигурно ли е  ? Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия