Кой е града на ме4тите vи?

  • 2 704
  • 66
НеЩо на последьк ме е хvанала една нотка на романтизьм............................
Аз мога да кажа ,4е моя град на ме4тите е Милано ,била сьм няколко пьти там и никога няма да ми омрьзне ,vинаги ,Ще се vрьЩам ........
Но 4естно казано ,не бих жиvяла там.
A vашия град?
Виж целия пост
# 1
Към Виена много ме влече някаква носталгия от младежките ми години.
Виж целия пост
# 2
Към Виена много ме влече някаква носталгия от младежките ми години.

и мен, но последният път като бях там ми се стори ...по-мръсна от едно време
Виж целия пост
# 3
Малко банално, но...Париж.(Спом-е-е-е-ни, сп-о-о-о-мени...)
Иначе ни предстои пътуване в Quebec, та се надявам да открием много прекрасни и романтични кътчета и там. baby_neutral
Виж целия пост
# 4
И на мен м беше Париж като млада WinkСега май нямам такъв. Rolling EyesИначе искам да посетя не малко градове.
Виж целия пост
# 5
Все си мечтая за някое градче на плаж, да си отворя едно барче, палмички, пясък, слънце, кеф. Можеби съм гледала твърде много Сен Тропе, един много готин френцки сериал, но в общии линии нещо точно като там ме влече.
 Hug Blush
Виж целия пост
# 6
Това е Рио де Жанейро.Един ден Ще го видя.  grinning039
Виж целия пост
# 7
ами на ви пък - Москва
понеже винаги съм искала да живея там и никак не ми се полу4ава .обожавам го този град , оби4ам зимните му пързалки , шума на трафика ,метрото , магазините ,зоологи4еската градина ....доста неща оби4ам там всъщност......
Виж целия пост
# 8
New York  Hug
Виж целия пост
# 9
Аз пък нямам определен град на ме4тите. Когато 4овек походи насам натам, поживее тук и так, ще види, 4е колкото и да е хубав един град, тои си има и лоши страни. Наи - добре е комбинацията на нещата, които са ми харесали по тези градове, само, 4е има още толкова места, които искам и които ще обиколя, 4е ми е рано да комбинирам  Grinning
Виж целия пост
# 10
Ами още е в процес на търсене града на мечтите ми Crazy
Ама като го открия ще се чуе newsm10
Виж целия пост
# 11
Санкт Петербург, Прага, Будапеща
Това са местата които искам да посетя!
Сега ще се насладя на ЛАс Вегас, Лос Анжелис и Сан Франциско
Бих посетила пак Виена, дано не се разочаровам
Виж целия пост
# 12
Бих посетила пак Виена, дано не се разочаровам

Бях скоро във Виена, сладурски град и народът облечен с вкус.
Това, от което паднах, бе, че отвсякъде се чува сръбска реч.
А иначе местните говорят много весело и не са такива нерваци като немците.
Виж целия пост
# 13
Много ми харесва Хавана и Венеция имам хубави спомени от там ,а сега планираме да отидем до Хонг-Конг.
Виж целия пост
# 14
 newsm78 Май нямам такъв  Rolling Eyes
Искам много места да посетя, но не значи, че е градът в който искам да живея  Thinking Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия