Спешно се нуждая от информация за др.Митковски детски хирург

  • 11 385
  • 15
детето мие с хипоспадиа и трабва да се направи корекция преди две седмици ни направи първата операция др.Митковски гр.Пловдив на УМБАЛ СВЕТИ ГЕОРГИ вси4ко мина добре но според думите на др-а о6те ни престоят 2 или 3 операций втората е след 6 месеца Тъй като ние не сме от Пловдив и нямаме никаква информация за др.Митковски искам помощ от вас мили майки който знае не6то за този лекар нека ми пише.  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
 Категорично НЕ за Митковски! Д-р Стоков е много добър и работи в същото отделение.
Виж целия пост
# 2
да 4уваласам за др.Стоков но ние когато бяхме отишли за преглед него го нямаше и др.Митковски ни прие и той ни записа 4ас за операцията. Ако можете да ми кажете за6то вие не го одобрявате. В смисал не си ли варши работата добре или не6то друго.  Доста сам притеснена.
Виж целия пост
# 3
  Може и да е имал успешни операции, но при нас не се получи.Дочух и за други случаи, идентични на нашия.
  Детето ми беше с ингвинална херния и той ме убеди, че е наложително да се оперира.Изобщо не взе под внимание факта, че е само на месец и тежи едва два килограма.Едва я бяха спасили след тежко раждане(пак дело на "добър лекър") и една такава операция, на вид рутинна, можеше да е фатална.По-късно разбрах, че е имало проблем с анестезията, а след два месеца детето ми пак беше на операционната маса, в следствие кадърната операция.За щастие случайно попаднах на д-р Стоков и този път всичко беше наред.Истински професионалист е!
 
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти Аndrea.a за тази твоя информация. Както писах по на горе 2рата операция ни престои м.Октомври дали ако говорим предварително с др.Стоков той да продалжи ле4ението ни 6тото те са май в един кабинет. Бях видяла името му на вратата на др.Митковски. И нали не е задалжително да оперира този лекар който е по4нал пьрвата операциа.
Виж целия пост
# 5
  Да, в един кабинет са и не е задължително пак Митковски да го оперира.Стискам палци и успех!
Виж целия пост
# 6
    Хипоспадиите се работат най-добре в  София,Клиника по детска урология!
Виж целия пост
# 7
Направлението ни беше за Пловдив и на изпратиха там. Нашата ли4на лекарка ни препоръ4а този лекар. Пьрвата операция мина добре тя беше лека Но доста се притеснявам за следващтите които щте са 2 или 3 операций.
Виж целия пост
# 8
Здравейте!
Много се надявам чрез форума да установия контакт с родители на дете, оперирано от хипоспадиас в Детска Хирургия Пловдив, по възможност дотигнало вече пубертетна възраст...Благодаря предварително!
 
Виж целия пост
# 9
Момичета, след като попаднах на тези мнения за д-р Митковски останах като втрещена !
Моето мнение за него е съвсем различно. Той спаси племенницата ми.  Praynig
На сестра ми детенцето когато се роди хранопровода и стомаха не и бяха свързани /не знам как се нарича точно/
Той я оперира няколко часа след раждането  Praynig
Такива операции в България бяха правени много малко до момента - повечето от които неуспешни. Tired
Риска беше огромен, но благодарение на него племенницата ми вече е на 8 годинки и е страхотна малка госпожица.
Той буквално и спаси живота и няма да го забравим никога !   bouquet

 
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви много за писмото ви и аз сам на това мнение и наистина ме окуражихте. Ве4е ни се направи и втората операция и вси4ко мина много добре и останах с добри впе4атления кам него. А на вси4ки майки с малките им съкровища  пожелавам да са живи здави много усмихнати и все да ни радват и стоплят нашите Май4ини души Hug Hug ЗА МНОГО ГОДИНИ И УСПЕХ НА ВСИ4КИ.
Виж целия пост
# 11
Dimi, радвам се, че с племенницата ти всичко е минало успешно, но това не променя мнението ми за него.
efesin, стискам  палци, ако ви предстоят още операции! Дано през новата година негативните постове отстъпят място на позитивните и да се случват повече хубави неща.За много години и от мен!
Виж целия пост
# 12
Момичета,а как мога да се свържа със доктор Стоков.Обаждам се на телефона на отделението и питам кога е на работа или трябва предварително някакъв час да си взема.Трябва ли направление или може да си платя за прегледа
Виж целия пост
# 13
Според мен е по сигурно ако си запазиш 4ас при него или да му се обадиш предварително. Можеш и без направление.
Виж целия пост
# 14
Dr mitkovski e edin prekrasen detski hirurg,ne po-malko ot Dr stokov,koito samo e s nakolko godini po-vazrasten.Za sajalenie Doc.Minkov.virtuoza na hipospadiite v Bulgaria ve4e go nama
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия