За Фризовом-а?!?

  • 1 622
  • 28
Скоро бяхме на преглед при педиатърката и понеже ме пита колко пъти ака бебето, аз й казах 1 път на ден и тя реши, че това е запек и започна да го бърка с термометъра и му изписа дуфалаци разни, овесени води, млека и ала - бала
Аз исках да сменя млякото с Фризовом, защото тук съм чела, че почти безотказно помага, но тя ми каза, че то е за бебчета, които са болни едва ли не и имат рефлукс, а не за запечени.
Ние бяхме на Аптамил 1 и сега сменихме на Аптамил Комфорт, но май по-зле стана, защото сега акито е твърдо.
Вярно ли е това за фризовома и мога ли на своя глава да го сменя?!?
И ако някой има отзиви от Аптамил Комфорт  моля да сподели
Благодаря ви предварително!!!    Hug Hug Hug     
Виж целия пост
# 1
Коя ти е педиатърката, че да не ходя при нея като съм в габрово при свекитата.
Аз давам фризовом вече 9м. Просто имахме запек, а не сме били тежко болни.
Виж целия пост
# 2
FRIZOVOMA DEISTVA STRAHOTNO PRI ZAPEK NIE GO IADEM VE4E 4 MESECA,A V NA4ALOTO BIAHME NA NAN I SE ZAPEKOHME , NO FRIZOVOMA POMOGNA!!!!!!!!!!!!

FRIZOVOMA действа при запек ние го ядем вече 4 месеца, а в началото бяхме на NAN  и се запекохме, но FRIZOVOMA помогна!!!!!!!!!!!!

Моля, пишете на кирилица.
Виж целия пост
# 3
и ние сме на фризовом след като се запекохме от аптамил-ар,и нямаме проблеми.а сина ми винаги е акал по един път само сутрин Hug
Виж целия пост
# 4
Тази лекарка ми се струва че не е много добре  Stop Това че ака един път на ден детето не означава че има запек.Моята дъщеря има случай не е акала 2-3 дни но и това не е запек защото нито се е напъвала и да не може да се изходи нито акито и е било твърдо.Аз доколкото съм запозната когато не се изходи детето повече от два дни и се напъва много и след като се изходи акото ми е твърдо това е запек.За Фризовома мога да кажа само положителни неща.На нас също ни помага  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз започнах да давам Фризовом, когато Алекс имаше запек. Смесвах Фризолак и Фризовом по съвет на педиатърката.
Виж целия пост
# 6
По съвет на педиатърката смесвам Нан с Фризовом в съотношение 1:1.Откакто й давам Фризовом положението с акането се оправи-по веднъж на ден.
Виж целия пост
# 7
Кажи на педиатърката ти да се застреля!
И как така ще му слага термометър!?
Да се изхожда веднъж дневно е чудесно! Да не говорим, че запек е ако се изхожда твърдо и болезнено и на по-голям интервал.
Честно казано при това положение не мисля, че трябва да пеавиш нещо, но за редовен стомах помагат млеката с пробиотици - ХИПП розов и Лактана Био.
Виж целия пост
# 8
Тая педиатърка май малко се е поизсилила...... ShockedЩом ака веднъж на ден,не мисля,че има запек.Хриси имаше ужасен запек,по няколко дни ,със силни напъвания........абе ужас...... Tiredсменихме няколко вида АМ и се спрях на Фризовом,много съм доволна,помогна му и си го пи до годинката. Peace
Виж целия пост
# 9
Честно казано при това положение не мисля, че трябва да пеавиш нещо, но за редовен стомах помагат млеката с пробиотици - ХИПП розов и Лактана Био.


 Peace
Виж целия пост
# 10
Ох, незнам вече какво да правя
Май тотално объркахме нещата
Както си акаше по веднъж на ден без проблем - сега вече 3-ти ден не акало и се напъва милия по цял ден и става червен целия
Правя му масажчета, свивам крачетата, ама ефекта е само изпръцкване
 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 11
пробваи да му даваш цял ден фризовом и на следващия би трябвало да се изака.ние акахме твърди топчета,но като хапна 1-н ден фризовом на следващия всичко беше наред.все пак ти си прецени при нас подеиства
Виж целия пост
# 12
и на моята дъщеря й помогна фризовома, но не го ползвахме много време. въобще не съм и давала дуфалак.
Виж целия пост
# 13
аз също съм много доволна от фризовома newsm10.
Пием го вече 4 месеца  и си акаме по 1-2 пъти дневно без проблеми.Млякото за мен е страхотно.
Но наскоро 4четох нещо  от един стар форум за фризовома(2004 маи беше годината),което ме притесни доста Weary и съм на кантар дали да продължавам да давам.Там се споменава  за рожковите които се съдържат вътре и казват 4е в по нататъшното развитие на детето оказвали неблагоприятно влияние.ако искаш поразрови се малко в търсачката и прочети.
Виж целия пост
# 14
...и започна да го бърка с термометъра и му изписа дуфалаци разни, овесени води, млека и ала - бала
....     

Термометърът е допотопна техника. Не я предпочитам. Овесени ядки, дори вода, не преди 6 месеца, съдържат глутен. Вие не сте ли малки? Какви "млека", не е ясно.
Фризовом- не е лекарство, а храна за бебета с проблеми. Основно за рефлукс, но и при "констипация"- пише го на кутията, поне докато ние си го пиехме за рефлукса го имаше като опция и за запек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия