Риба и мляко?

  • 54 586
  • 33
Мами знаете ли колко време след като е консумирана риба може да се пие или яде мляко?
Виж целия пост
# 1
Според разделното хранене 3 часа.
Виж целия пост
# 2
и аз изчаквам толкова-3ч. Peace
Виж целия пост
# 3
Това не важи ли само за прясното мляко?
Виж целия пост
# 4
До другото ядене  Wink
Виж целия пост
# 5
аз пък съм чувала,че се изчаква повече време,особено при малки деца.на моя позната детето й получи уртикария,тъй като беше яло риба и млечни продукти през няколко часа.
Виж целия пост
# 6
Случайно попаднах на тази тема и не искам да се меся и НЕ давам мнение по въпроса за рибата и млякото, само да споделя нещо интересно - В Англия готвят риба С и В прясно мляко. И то постоянно и без значение за децата ли е или не. И никой не е чувал за правилото за рибата и млечните продукти. Може на същото ядене (риба "задушена/варена" в мляко) да ядат кис. мляко за десерт Hug Ама те тука изобщо са шантави с храната...
Виж целия пост
# 7
4 часа.
Виж целия пост
# 8
Изчаквам до следващото хранене Peace
Виж целия пост
# 9
Според това, което знам аз прясна риба и мляко са съвместими. Консервирана риба и кисело мляко не. Получава се някаква реакция между бактерията в киселото мляко и нещо, което отделя рибата след консервиране.Но с прясна риба е ок.
Виж целия пост
# 10
Аз пък знам,че прясна риба и кисело мляко  са несъвместими.
Виж целия пост
# 11
Според това, което знам аз прясна риба и мляко са съвместими. Консервирана риба и кисело мляко не. Получава се някаква реакция между бактерията в киселото мляко и нещо, което отделя рибата след консервиране.Но с прясна риба е ок.
Peace И аз така знам.
Виж целия пост
# 12
Аз пък ще ви хвърля е оркестъра hahaha
Чувала съм, че риба и яйца са несъвместими и противоотровата е познайте кое....?
ПРЯСНО МЛЕКЦЕЕЕЕ hahaha
Виж целия пост
# 13
А за АМ и риба какво ще кажете?  Rolling Eyes newsm78
Виж целия пост
# 14
Еее, вие съвсем ме объркахте  Laughing

Ами нали риба се панира с яйца?

В детските пюрета с риба няма ли АМ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия