Депресия или характер?!

  • 2 276
  • 25
Привет на всички бременни и мами. Аз съм бременна, но преди да забременея доста години бях на антидепресанти по преценка на лекари - не спях, бях гневна, тревожна, подтисната , неуверена и без самочувствие. Забременях и веднага спрях лекарствата - първите 3-4 месеца бях в несвяст, дали от спирането на лекарства, незнам, но кризата попремина в 5 мес. и сега обаче останах някак друга - сякаш съм друг човек с друг характер, с други чувства и мисли, не мога да се позная и не се приемам, не се харесвам-намирам се за злобна, злопаметна, дребнава, пресметлива, тъжна, скована и необщителна - преди, когато пиех антидепресанти се харесвах повече с изключение на многото килограми които бях качила?! Ходих при толкова психиатри и психолози , чух различни диагнози, но факт е че сега не мога да пия нищо, а и не искам и след като родя, но ако съм такава лоша и гадна и не се понасям, какво да правя?!
Виж целия пост
# 1
Имаш нужда от качествена психотерапия според мен Peace
Виж целия пост
# 2
Имаш нужда от качествена психотерапия според мен Peace

 Laughing хормоните те блъскат яко Whistling
Виж целия пост
# 3
Като родиш няма да имаш време нито да се/не се харесваш нито да си депресирана.
Не се шашкай, гледай напред, грижи се за себе си и за детето ти. И за двамата най-добрия вариант е никога повече да не допираш до антидепресанти!
Виж целия пост
# 4
не се ли самонавиваш и самопсихясваш
и аз смятам, че е от хормоните
хората около теб усещат ли подобна промяна /по-злобна и т.н./?!?
Виж целия пост
# 5
През бременността си мислех, че някак си са ме сменили с някой много лош човек, чиито мисли ме хвърляха в потрес  Shocked Тогава си дадох сметка какво влияние имат върху нас хормоните.  Peace

След като родиш потърси помощ от хомеопат. Ще останеш учудена какво може да се направи и без антидепресанти  Hug
Виж целия пост
# 6
Имаш ли идея на какво се дължи това ?Явно не е от бременността .
Виж целия пост
# 7
травма от детството Thinking
Виж целия пост
# 8
Неудовлетвореност от живота,който живееш!
Имаш нужда от промени,да не казвам глобални,от неща които да те карат да се чувстваш нужна,желана,дейна Peace
Човек е нужно да може да се вглежда в дребните неща,но уви и аз не съм от тях!Познавам хора,които да си напълнят вазичката с цветя,да си купят ново перде или колан ...и това ги прави ужасно усмихнати,спокойни и щастливи...и аз не съм от тях,но....намери с нещо свое,което те кара да се усмихнеш,няма значение какво,аз например обичам сутрин рано да седна на кафе,навън когато препича слънчице и да слушам музика и да пуша разбира се Joy страшно добре ми действа!
Виж целия пост
# 9
Може да пробваш хомеопатия.
Аз взимах хомеопатични ,защото сънувах кошмари.Аз обаче се доверявам само на лекари-хомеопати (някои ги наричат боаронски)
Ходех във Фитолек(в Гугъл ще ти излязат координатите)
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 10
Понякога при рязко спиране на антидепресантите може да настъпи такъв ефект.За известно време вземай нещо хомеопатично,но се посъветвай за всеки случай със специалист.
Виж целия пост
# 11
Може да пробваш хомеопатия.
Аз взимах хомеопатични ,защото сънувах кошмари.Аз обаче се доверявам само на лекари-хомеопати (някои ги наричат боаронски)
Ходех във Фитолек(в Гугъл ще ти излязат координатите)
Успех  bouquet

Разгледах сайта, щото търся хомеопат и аз, обаче в списъка на лекуваните заболявания видях и нелечими такива.  Читави ли са тези специалисти наистина?
Сори за офф-а.
Виж целия пост
# 12
Струва ми се ,че има пристрастяване към антидепресантите.
Не съм наясно с материята,дано не ми се и наложи Praynig
Мисля,че сама трябва да си помогнеш,а не да ти пълнят главата с щуротии.
Рецепта - не знам.Желая ти успех  bouquet
Виж целия пост
# 13
Аз също смятам, че имаш нужда от много добър специалист психотерапевт. Най-вероятно имаш някакъв проблем от детството или случка от живота ти, която не можеш да преодолееш. По думите ти ми се струва, че си развила автоагресия, която се дължи или на лоши родители или на нещо неприятно, което си преживяла. Пожелавам ти да си щастлива мама!
Виж целия пост
# 14
Аз докато бях бременна се самоопределях точно така,както се описваш ти... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия