Трайното къдрене!Моля Ви помогнете ми да реша!

  • 123 542
  • 283
Здравейте,

вчера си говорих с една позната, която ми каза, че косата и е къдрена трайно. Изглеждаше много добре, не беше изобщо изтощена и като я  пипнах хич не беше гъста, просто от къдренето имаше голям обем. Каза ми, че нейната фризиорка била много добра и използвала много скъпи материали. Аз съм с тънка косичка, естествено руса и се страхувам да не я съсипя с това къдрене. Тя ме уверява, че няма никакъв проблем с косата. На година я къдри един път като само е подрязва всеки месец. Някоя от вас къдрила ли се е трайно? Моля споделете.


П.С Една моя съученичка от гимназията имаше много хубава тежка и гладка коса. В началото на учебната година си спомням отидох на училище и косата и беше на вълни, сплескана и направо ужасна. Та каза, че лятото(ваканцията) се накъдрила, била и косата хубава на букли един месец и после УЖАС. Това беше преди 10 години де и оттогава сигурно са се променили препаратите.

Моля посъветвайте ме!Винаги съм искала обем и май сао това е начина.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Къде се намира тази толкова хвалена фризьорка?
Виж целия пост
# 2
Ако твоята коса е права, като израства в корена няма да седи много хубаво. Докато бях на фризьор една жена с права коса искаше да я накъдрят, но я разубедиха, защото след време един вид ще изглежда отгоре право, а надолу къдраво
Виж целия пост
# 3
Къде се намира тази толкова хвалена фризьорка?
На България и Нишава
Виж целия пост
# 4
Ще следя,че и мен ме интересува много искам да ми е къдрава косата,но ме е страх да се поподложа на трайно къдрене и за това се навивам с ролки от време на време
Виж целия пост
# 5
Питала съм поне 5 фризьорки. Всичк иса против, понеже косата трайно се уврежда. НЯма  оправия после, но ще  следя темата с интерес.
А нейната коса на какви рокли е къдрена и на големи букли ли стои, защото не харесвам ситни? newsm78
Виж целия пост
# 6
Аз съм твърдо против!Правила съм се с къдрин преди няколко години.Първите 2-3 месеца изглежда добре,но после..Единствено беше хубаво,че не се омазняваше и я миех само веднъж седмично.Но всичко друго..страшно се изтощава(а моята по принцип е доста слаба и тънка).Докато си възвърна първоначалния вид се размотавах като разплетена кошница,ужасна ми беше.Не бих направила същата грешка отново.
Виж целия пост
# 7
  1 моя приятелка се накъдри.като я видях си казах каква хубава при4еска си си направила-на4упена,все едно с пяна,а тя ми каза,4е се е къдрила трайно.много и е хубаво!каза ми,4е цаката е в това колко къдрин се слага или нещо такова..при нея било малко,за да няма стегнати къдрици,а само на4упване.много ефектно и стой!но според мен ще ти е добре и ако косата ти е по-дълги4ка Flutter
Виж целия пост
# 8
Аз съм твърдо против!Правила съм се с къдрин преди няколко години.Първите 2-3 месеца изглежда добре,но после..Единствено беше хубаво,че не се омазняваше и я миех само веднъж седмично.Но всичко друго..страшно се изтощава(а моята по принцип е доста слаба и тънка).Докато си възвърна първоначалния вид се размотавах като разплетена кошница,ужасна ми беше.Не бих направила същата грешка отново.
а боядисвана ли ти беше косата?Защото моята е много поддържана и естествена. Аз си представям , че къдрина я изтощава толкова колкото и една боя.
Виж целия пост
# 9
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245517

Първото е моята косичка, малко мръсничка, но се вижда каква е слаба и нещастна и плачка за обем а другата е на момичето дето се е накъдрило.
Виж целия пост
# 10
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245517

Първото е моята косичка, малко мръсничка, но се вижда каква е слаба и нещастна и плачка за обем а другата е на момичето дето се е накъдрило.
Много добре изглежда момичето,а как е къдрена спираловидно или ...?
Виж целия пост
# 11
Ако твоята коса е права, като израства в корена няма да седи много хубаво.

 Peace
къдрила съм се два пъти като бях студентка, наистина стои много добре отначало, не се омазнява често, даже колкото повече време минава от последното миене толкова по-добре стои косата, но като започне да израства става грозно. и дори да не ти е увредена от първоначалното къдрене, като я накъдриш втори път вече няма накъда - изгаря
Виж целия пост
# 12
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245517

Първото е моята косичка, малко мръсничка, но се вижда каква е слаба и нещастна и плачка за обем а другата е на момичето дето се е накъдрило.
Много добре изглежда момичето,а как е къдрена спираловидно или ...?
Нямам никаква идея как е къдрена. Но тя ми каза, че чака година за да се накъдри пак
Виж целия пост
# 13
Доста естествено и седи...
Виж целия пост
# 14
Аз имам ужасен опит с къдрене. Имах дълга коса, почти до кръста, леко чуплива. От тежестта и в корена беше по-права, а надолу - по-чуплива. Отидох при известен фризьор тук, в Торонто, и го питах - защото исках перманентна прическа - дали ще ме изправи или накъдри дълготрайно. Каза, че ще ме накъдри, защото косата е боядисвана и от изправянето ще се накъса. Купих си списание с коси, намерих точния размер къдрици, които исках и той ме убеди, че ще стои точно така. Нооо, косата ми стана като пихтия, на места къдрава, на други не ... ужас. Платих 200 долара за това, мамка му. Показвам му списанието и викам - ето, не е това. Той ми каза, да се правя с дифузер - защо??? Не ме питайте, скапа ми косата, изрязах я цялата постепенно. Сега съм с къса коса и НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ КЪДРЯ!!!
Хареса ми накъдрената коса на снимката, но ми се струва, че твоята е доста по-къса и не мисля, че ще стои добре. Реши сама, но ми харесва прическата ти сега!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия