Затруднено носно дишане поради изкривена носна преграда. Операция.

  • 2 878
  • 6
Искам да попитам има ли някой минал през оперативно отстраняване на проблема "изкривена носна преграда". Имам нарушения в носното дишане от дете и неприятностите свързани с него не само не отшумяват а се и задълбочават- главоболие, чести инфекции, недобро оросяване поради непълноценно дишане. Дскоро живеех с мисълта за диагнозата "хроничен синузит", но покрай прегледите на малкия за отстраняване на третата сливица ме "светнаха" че въобще нямам синузит, а всичките ми проблеми се дължат на изкривена носна преграда и единствения начин за лечение е оперативна намеса за изправяне на въпросната носна преграда. УНГ-лекарите горещо ми препоръчват да си направя тази операция, защото занапред проблемите ми само ще се задълбочават и се замислям сериозно да се подложа на това нещо, защото така не се живее. Има периоди когато със седмици ме мъчи главоболие поради лошото оросяване, честите хреми са ми като "добър ден" и изобщо цялото усещане да не можеш да дишаш нормално е много неприятно.
Моля ако някой е минал през такава операция-как протича, какви са рисковете, последствията.... или има информация за лекари, клиники и т.н. да споедли. Благодаря предварително, ще съм много признателна!  Hug
Виж целия пост
# 1
На моята колежка сина и се оперира ,но тя споделяше,че няма ефект.Мисля,че във Военна болница беше.Ще разпитам утре и ще пиша,ако никой не ти е дал по-пълна информация.
Виж целия пост
# 2
Такава  операция  предстои  на  мъжа ми.Имаме  и  лекар,който  да  я направи.Всички,с които  сме  говорили на тази  тема,са  много  доволнии  са  за   операцията..Шансовете  са  почти  100%за  успешно  оправяне  на  този  проблем.Имам  много  познати с  извършена   операция.
Виж целия пост
# 3
Е това е позитивна информация!  Hug
Би ли споделила имане на лекар, болница- на лични ако искаш. УНГ-то на малкия ми каза някои имена, но искам да събера информация и от "живия  живот" Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ооооооо има ефект  Wink.Брат ми 20 год. не можеше да диша по гръб нощем - беше кошмар за него.Направиха му операцията и вече живее пълноценен нощен живот.Някак си изчезна и "тайнствената дъскорезница" нощем - спря да хърка  Mr. Green.Оперираха го в НМТБ - "Цар Борис ІІІ" - рутинна операция - тяхната клиника е една от най модерните в страната.
Виж целия пост
# 5
Оперираха го в НМТБ - "Цар Борис ІІІ" - рутинна операция - тяхната клиника е една от най модерните в страната.

Как е "тривиалното" име на тази болница? Транспортна ли е?
Виж целия пост
# 6
да
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия