възможно ли е да са зъбки, толкова рано ???

  • 1 628
  • 37
Значи, ,,,
запечени сме, незнайно от какво , и сме много криви  , и забелязах две като бели набабнали папки на долния венец , на
бебка , което , ме навява на мисълта , че може да са зъбки, обаче не е ли супер рано , много се плюнчим , постоянно си лапаме
ръцете или гумата за венците , и сме малко неспокойни , което не знам защо  newsm78
и вашите бебета ли така ритат и се изправят , толкова малки, ние само като и хвана ръчичките , и се надига такава да се наема
боже , вече се раждат с минат първи клас Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ами на 4 месеца почти сте...не е толкова рано Wink
Напълно възможно, освен това от този момент, до момента, в които се покажат може да минат 2 дни, но и 2 месеца....
А може и да не са зъбките...
Виж целия пост
# 2
 благодаря ти  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Възможно е. Не е толкова рано Peace
Виж целия пост
# 4
Всичко е възможно, а и наистина не сте толкова малки, но за запичането не знам дали е от зъбките, аз знам за разстройство, но за първи път чувам за запичане.
Виж целия пост
# 5
на една приятелка бебето изкара зъб на 2 месеца и половина..и така се почна- с плюнчене, ядене на ръце, малка подутинка..чувала съм и за бебета които се раждат със изникнало зъбче..
Виж целия пост
# 6
Възможно е по принцип. На синът ми в края на трети месец се показаха без предизвестие долните два.
Но все пак да отчетем един факт - белите подутинки, лигавенето и лапането на ръчичките най-често предшестват реалната поява на зъбките с месеци  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
ние от вашата възраст сме така,а зъбче още няма(8м.).Венците отпред са станали на плондер Laughing
Виж целия пост
# 8
Точно на вашата възраст синът ми се сдоби с 4 предни зъбчета,и аз мислех,че е рано но явно не е.
Всяко дете е различно и това неразположение на детето може наистина да е от зъбите. Peace
Виж целия пост
# 9
Ами на 4 месеца почти сте...не е толкова рано Wink
Напълно възможно, освен това от този момент, до момента, в които се покажат може да минат 2 дни, но и 2 месеца....
А може и да не са зъбките...
съгласна съм  Peace
Виж целия пост
# 10
Не ви е рано за зъбки, но може и да не са зъбки...  Grinning
Виж целия пост
# 11
По принцип е възможно, но аз не вярвам много на "сигурно са зъбки". Така от четвъртия месец ги зачакахме та до 12тия.
Виж целия пост
# 12
Може, и още как!
Виж целия пост
# 13
с месецииииииииииии   ooooh!
Виж целия пост
# 14
Дъщеря ми беше така на 3 месеца, а първите 2 зъба пробиха чак на 11 месеца. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия