Относно попарата

  • 4 297
  • 23
Какъв сухар/марка,производител/ използвате за приготвянето на попара?
Виж целия пост
# 1
Използвам елит (мисля, че така се казваха  Blush). Купуваме ги от МЕТРО, защото излизат по-евтино. Мисля, че са гръцки. Има и френски, но от него съм взимала рядко - не виждам разлика. Български сухар вече няма......
Виж целия пост
# 2
Аз купувам Елит- гръци са. Само че търся не от белите, а има едни кафяви, май са пълнозърнести (и май са Голдис)
Виж целия пост
# 3
И аз от гръцките,червената опаковка.Кафявите са ръжени до колкото знам.
Виж целия пост
# 4
Аз използвам Goldies на Papadopoulos,има ги във вариант от черно и бяло брашно-изпробвала съм и двата.Добри са  newsm10
0.85лв
Виж целия пост
# 5
Аз използвам Goldies на Papadopoulos,има ги във вариант от черно и бяло брашно-изпробвала съм и двата.Добри са  newsm10
0.85лв
Тях имах в предвид,но на момента забравих името EmbarassedТе са мнооого леко подсладени и можеш да пробваш да не слагаш в попарата захар.
Виж целия пост
# 6
Поради липсата на сухари, използвам леко препечена филийка на тостера-Стела няма проблем с хляба  chef
Виж целия пост
# 7
И аз ползвам Goldies на Papadopoulos,според мен са най-хубавите сухари  Wink
Виж целия пост
# 8
Едни в жълта опаковка на Аllatini, май се казваха Goldis. От време на време разнообразявам с ръжени на Елит или с хляб от някакво др. брашно.
Виж целия пост
# 9
И аз ползвам Goldies на Papadopoulos,според мен са най-хубавите сухари  Wink

Подкрепям newsm10!
Виж целия пост
# 10
едни с едно бебе на тях CICI BEBE нещо такова
Виж целия пост
# 11
И аз ползвам Goldies на Papadopoulos,според мен са най-хубавите сухари  Wink

и аз такива купувах , но се оказа , че Калина недолюбва попарата. Обаче мама и тате как ги гризкат тези сухари smile3521, малиине е истина smile3534
Виж целия пост
# 12
Пасирате ли попарата?
Виж целия пост
# 13
Пасирате ли попарата?
Не, само хубаво разбърквам и намачквам с вилица Simple Smile.
Виж целия пост
# 14
Пасирате ли попарата?

Не, намачквам я хубаво с едно джуркало - като решетъчна лъжица, само, че перпендикулярно /ако ме разбираш, че незнам как да го обясня иначе/. Сухарите много добре се стриват и нямам проблем, но ако бебето се затруднява може и да се пасира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия