болки е седмият месец

  • 1 276
  • 11
Здравейте бъдещи и настоящи майчета,
бременна съм за втори път и съм в средата на 7 месец. От миналият месец започна да ме боли срамната кост - акушерката каза, че това е нормално размествали се тазовите кости. Обаче от една седмица много ме боли отдолу двете кости при краката, когато ходя имам чувството, че "бебето ще изпадне". Иначе нямам контракции, не че имам много представа какви са те, защото родих секцио.
Това нормално ли е случвало ли се е и принякой от вас ?
Виж целия пост
# 1
Имам същото усещане, но съм вече в 9 месец. Наистина усещането е такова, че съм проверявала дали отдолу не се е показала главичка. И на мен докторите ми казаха, че е нормално, но за 7 месец не зная.
Виж целия пост
# 2
не съм имала такова усещане нито през първата ,нито през втората бременност.но сигурно е нормално.най добре би отговорил лекар какво означават тези неразположения в седмия месец.успех и леко раждане ,като му дойде времето Peace
Виж целия пост
# 3
Здравей! Аз съм в началото на осмия месец и също понякога имам подобно чувство-усещането е все едно някой ми е закачил примерно 1 пакет брашно между краката-звучи глупаво, но точно така обясних на таткото как се чувствам. Предполагам, че е нормално, но при следващия преглед ще споделя с гинеколожката си.
Виж целия пост
# 4
Ето една подобна  тема  Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=292652.0


Виж целия пост
# 5
не съм имала такова усещане нито през първата ,нито през втората бременност.но сигурно е нормално.най добре би отговорил лекар какво означават тези неразположения в седмия месец.успех и леко раждане ,като му дойде времето Peace
Успех и от мен и дано всичко бъде на ред
Виж целия пост
# 6
И аз изпитвах същото някъде към 7-8 месец. Все едно ми скърцаха тазовите кости и тези от вътрешната страна на бедрата.
Виж целия пост
# 7
не съм имала такова усещане нито през първата ,нито през втората бременност.но сигурно е нормално.най добре би отговорил лекар какво означават тези неразположения в седмия месец.успех и леко раждане ,като му дойде времето Peace
Успех и от мен и дано всичко бъде на ред
  Hug
Виж целия пост
# 8
Подобно усещане имах от началото на 8-ия месец.
Виж целия пост
# 9
Имах това усещане от доста рано,някьде от кьм 6-ят месец Peace
Виж целия пост
# 10
когато ходя имам чувството, че "бебето ще изпадне

 И аз споделих същото с познати и те ми се изсмяха. Simple SmileТова усещане с първата бременност го нямах, но всяка е различна.
Виж целия пост
# 11
и аз съм чувала,че е нормално(мен не ме боля)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия